مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

شنبه، 27 مرداد 1397


معرفی 10 پایگاه طراحی پرسشنامه‌ آنلاین رایگان

دیپروتد معرفی 10 پایگاه طراحی پرسشنامه‌ آنلاین رایگان پرسشنامه های اینترنتی یکی از ابزاری است که این روزها در شبکه های اینترنتی زیاد مشاهده می شود و یک محقق در زمان کوتاهی می تواند داده ها و نظرسنجی خود را با تعداد چندهزار نفری بدست می آورد. برای جستجوی پرسشنامه های لاتین در سایت های طراحی پرسشنامه های اینترنتی مانند SurveyMonkey و گوگل داکس با استفاده از گوگل می توانید به صورت زیر عمل کنید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد سه گام

نرم افزار انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد سه گام مشاورین تخصصی 3گام براساس تحلیل ها و پیش بینی ها و براساس کارنامه شما، به شما می گویند در کدام دانشگاههای آزاد شانس قبولی خواهید داشت. مشاورین این کار را به صورت دستی انجام می دهند و در نرم افزار بارگزاری می کنند و در مراحل بعد برای شما اولویت بندی بین انتخابهای دانشگاه آزادتان را تعیین کرده و این اولویت بندی را به صورت اختصاصی برای شما بهینه سازی می کنند. با توجه به رتبه شما در گرایشهای مختلف و براساس تحلیل مشاورین تخصصی موسسه 3گام، تمامی انتخابهای موجود در دفترچه دانشگاه آزاد براساس شانس قبولی شما و در 3 سطح مرتب می شود. این 3 سطح عبارتند از: پراحتمال، خوشبینانه و کم احتمال .

بابا آب داد

بابا آب داد پرتالی آموزشی است که در فعلا زمینه تولید محتوای معتبر آموزش زبان اندرویدی فعالیت می کند. هدف این وبسایت ارائه مطالب نوین آموزشی در زمینه ی آموزش زبان با بهره گیری از دانش های نوین و منابع معتبر آموزش زبان در ایران است. بابا آب داد با استفاده از فناوری های روز سعی دارد تا روش های آموزشی جدیدی را برای راحتی هرچه بیشتر کاربران یادگیری زبان های مختلف بکار بگیرد. طراحی برنامه های اندرویدی زبان یکی از فعالیت های فعلی بابا آب داد است که امیدواریم انشاءالله آموزش های ساخت انیمیشن، کتاب الکترونیکی، نرم افزارهای رایانه ای و … هم به آن اضافه شود.

۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت

۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت دنیای دیجیتال بیشتر از قبل مورد توجه افراد قرار گرفته است. امروزه بیشتر کسب وکارها از فضای مجازی برای معرفی شرکت و محصولات خود استفاده می کنند. ایجاد سایت بهترین روش برای تعامل با مخاطبان محسوب می شود اما سوال اینجاست که چه نوع سایتی می توان ایجاد کرد؟