مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

قیمت طلای سرخ

قیمت طلای سرخ
یک فعال بازار زعفران؛بوی خوش زعفران در خانه‌های کشاورزان با کمک بورس کالا زمانى که کالا در بورس عرضه شود به دلیل افزایش مشتریان جهت تقاضا، تولیدکنندگان را مجاب به افزایش کیفیت کالاهاى خود مى کنند و همین امر سبب افزایش کیفیت کالاهاى تولید داخل با نرخ مناسب در کشور خواهد شد.


دسته بندی: گفت و گو
تاریخ: 26 آبان 1397 نظرات: 0

نیازمند فراکسیون استارتاپ ها در مجلس هستیم

هاجر چنارانی نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامینماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: نیازمند ایجاد فراکسیون پارک‌های علم و فناوری و استارتاپ ها در مجلس شورای اسلامی هستیم. هاجر چنارانی بعدازظهر دوشنبه در حاشیه نشست با مسئولان پارک علم و فناوری نیشابور درجمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشحالیم طی سال های گذشته در صنایع دفاعی کشور خصوصا صنایع موشکی توفیقات زیادی داشته ایم.


دسته بندی: گفت و گو
تاریخ: 22 آبان 1397 نظرات: 0

خانواده نباید مسئولیت فرهنگی خود را به غیر واگذار کند

رئیس دانشکده اهل البیت(ع) دانشگاه اصفهان با اشاره به ریشه‌های عمیق فرهنگ دینی جامعه ایران ، از اینکه خانواده‌ها تربیت دینی فرزندان را به نهادهای غیر خانواده منتقل کرده‌اند ، ابراز نگرانی کرد و گفت: تا ما برنگردیم به این مسأله که هر یک از ما موظفیم در حوزه فردی ، خانوادگی و اجتماعی به دور از مسئولیتهای اشتغالی مان و نهادهای رسمی به مسائل فرهنگی بپردازیم مشکل فرهنگی جامعه مان حل نخواهد شد. 

مصاحبه با شیوا جلوه هم‌موسس استارت‌آپ سبکتو

مصاحبه با شیوا جلوه هم‌موسس استارت‌آپ سبکتو سبکتو یک سرویس تولید میکرو کتاب است که سعی می‌کند کتاب‌ها و رمان‌های بلند را در قالب نسخه‌های صوتی یا نوشتاری خلاصه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. علاوه بر این میکرو مقاله‌ها خدمت دیگر این کسب‌وکار است که مناسب مطالعه‌های روزمره افراد تولید می‌شود که کاربران می‌توانند با مطالعه یا گوش دادن به آن‌ها در حدود ۷ دقیقه از روزمرگی‌های زندگی خود خارج شوند.


مصاحبه با محمد قائم‌پناه موسس استارت‌آپ کشمون

مصاحبه با محمد قائم‌پناه موسس استارت‌آپ کشمون کشمون بستری است که کشاورزان می‌توانند محصولات خود را از طریق آن به مصرف‌کنندگان ایرانی و خارجی بفروشند. در این وب‌سایت هر کشاورز یک صفحه مخصوص به خود دارد که داستان زندگیش در آن نوشته‌شده است و کاربران می‌توانند با زندگی کشاورز موردنظر و تلاش‌هایی که برای کشت زعفران انجام می‌دهند آشنا شوند. محصولات هر کشاورز توسط آزمایشگاه‌ها موردبررسی قرار می‌گیرد و نتایج میزان مرغوبیت کالای هر کشاورز در پروفایل او درج می‌شود.