مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397


دوره 49 روزه فن بیان و سخنوری - 49 روز برای تغییری بزرگ

فن بیان و گویندگیدر دوره 49 روزه فن بیان و سخنوری چه مطالبی ارائه می‌شود؟
    کنترل ترس و غلبه بر استرس و صحبت در جمع و ارتباطات اجتماعی
    مدیریت خجالت ها و کسب اعتماد به نفس
    طراحی کامل سخنرانی به شکلی کاملاً حرفه­ای و اثرگذار
    آشنایی با چیدمان و پیکربندی یک سخنرانی
    آشنایی با تکنیک های به خاطر سپاری صحبت
    آشنایی با ترفندهای اثربخشی در کلام
    رفع نواقص احتمالی فعلی از نظر فن بیان و زبان بدن
    تحلیل سخنرانی چند تن از سخنرانان مشهور.  

در چاه مسائل حقوقی نیفتیم!

در چاه مسائل حقوقی نیفتیم!
شروع رویداد پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان رویداد پنج‌شنبه ۳۰ فروردین ۹۷ ۱۶:۰۰
مسائل حقوقی و قانونی اصلی‌ ترین عامل عدم موفقیت استارتاپ‌ها و شرکت‌ها
حدود 14 الی 15 درصد استارتاپ‌های آمریکایی و حدود 10 درصد از استارتاپ‌‌های ایرانی بی اطلاعی از مسائل قانونی و عدم رعایت مسائل حقوقی را اصلی‌ترین عامل شکست خودشان می‌‌‌دانند.این آمار و ارقام مربوط به استارتاپ‌‌هایی است که متوجه دلیل عدم موفقیت خود شده‌‌اند اما هنوز هم استارتاپ‌های زیادی وجود دارند که از این گونه مسائل بی‌ اطلاع‌اند. تاسیس شرکت اولین اقدام برای شروع یک کسب و کار و یا توسعه آن است. در قوانین ما مقررات زیادی برای شرکت‌ها وجود دارد؛ ولی متأسفانه بیشتر کارآفرینان جوان ایرانی، آشنایی چندانی با این مقررات ندارند و از تبعات و مسئولیت‌های ناشی از عدم رعایت این مقررات نیز آگاه نیستند. به همین دلیل نمی‌توانند حقوق قانونی خود را به صورت کامل از شرکت دریافت کنند و یا مسئولیت‌های فراقانونی بسیاری را می‌پذیرند. عجیب نیست که در این شرایط، عدم آشنایی با مقررات قانونی، کسب و کار و زندگی شخصی‌ کارآفرینان و مدیران را در معرض خطر قرار می‌دهد. در این دوره تلاش خواهد شد اصول و مقدمات مقررات حاکم بر شرکت‌های تجاری برای شرکت‌کنندگان توضیح داده شود.


مالک محصول - اسکرام

مالک محصول - اسکرام شروع رویداد جمعه ۳۱ فروردین ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان رویدادجمعه ۳۱ فروردین ۹۷ ۱۶:۰۰
با توجه به رقابت شدید بازار توسعه نرم‌افزار و آمار بالای شکست پروژه‌های نرم‌افزاری و استارتآپ‌ها نقش مالک محصول نقشی پررنگتر از قبل می‌باشد که این نقش می‌بایست آموزش‌های مناسب جهت مدیریت محصول را دیده باشد.مالک محصول به عنوان قلب تپنده اسکرام نقش بسیار کلیدی در اسکرام بازی می‌کند.او مسئول سود و زیان پروژه است و باید توانایی درک نیاز مشتری در زمان مناسب و تبدیل این نیاز به فرصتی رقابتی جهت ارتقاء محصول را داشته باشد. از این رو باید آموزش‌های لازم جهت خلق چشم‌انداز محصول و تبدیل آن به استراتژی مناسب با ابزارهای مناسب را دیده باشد.مالک محصول تنها وظیفه نوشتن بک‌لاگ و اولویت‌بندی کارها را ندارد، بلکه با درک استراتژی محصول و اولویت بندی مناسب، نقشه راه محصول را مشخص کند.مالک محصول نقش بسیار متفاوتی نسبت به مدیران پروژه سنتی دارد، از این رو با تغییر تفکر سنتی و یادگیری نحوه شناسایی ارزش ها و انتشار به موقع آن، موفقیت محصول را تضمین می‌کند.به علت پیچیدگی تولید نرم افزار، تغییرات سریع تکنولوژی و رقابت شدید در رفع نیاز مشتری، روش هاي سنتي تولید نرم افزار دیگر جوابگو نیستند و نیازمند روش های چابکتري جهت حل این مشکلات هستيم.


سمینار تخصصی آرامش پایدار

سمینار تخصصی آرامش پایدار شروع رویداد جمعه ۳۱ فروردین ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان رویداد جمعه ۳۱ فروردین ۹۷ ۲۰:۰۰
موضوع: راهکارهای رسیدن به آرامش و رهایی از استرس و نگرانی‌ها سخنران: امین یزدان‌پرست
زمان برگزاری: جمعه 31 فروردین - ساعت 5 تا 8 بعدازظهر  مکان برگزاری: تهران، خیابان میرداماد، نزدیک متروی میرداماد (آدرس دقیق پس از ثبت نام اعلام می‌شود)
 آیا در گذشته شکست‌های عاطفی داشته‌اید که امروز از آنها در رنج هستید؟
 آیا بیش از حد نگران آینده و وضعیت زندگی خود هستید؟
 آیا از روبرو شدن با مشکلات و چالشهای زندگی ترس دارید و درمانده می‌شوید؟
 آیا ارتباط خوبی با اطرافیان ندارید و از رابطه با دیگران حس خوبی دریافت نمی‌کنید؟
 آیا اغلب روزها کم انرژی، سرد و بی‌حوصله هستید؟
 آیا حس می‌کنید از خدا (منبع عشق و انرژی این جهان) دور هستید و مدتـهاست یک خلوت عاشقانه نداشته‌اید؟
این‌ها همان چیزهایی هستند که آرامشِ شما را می‌گیرند!
اما به شما تبریک میگوییم. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم چطور از پس تمام این‌ها بربیایید و دوباره لذت زندگی را بچشید ...

جلسه گروه توسعه دهندگان اندروید

جلسه گروه توسعه دهندگان اندروید شروع رویداد پنج‌شنبه ۲۳ فروردین ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان رویداد پنج‌شنبه ۲۳ فروردین ۹۷ ۱۸:۰۰

MVVM in Android using Data Binding
انتخاب معماری اپلیکیشن های اندرویدی همواره چالشی برای توسعه‌دهندگان بوده‌ است. معماری MVVM اولین بار در مایکروسافت شکل گرفت و بیشتر در توسعه برنامه‌های تحت .NET و به طور خاص WPF استفاده میشد. در کنفرانس Google I/O 2015 گوگل با معرفی کتابخانه‌ Data Binding آن را ابزاری برای پیاده‌سازی MVVM در اندروید معرفی کرد. در این ارائه ضمن معرفی این پترن، سعی در بررسی استفاده از کتابخانه Data Binding را نیز داریم.
بعد از ارائه اگه که دوست داشتید میتونید بمونید و از جمع دوستان استفاده ببرید. دور همی چهارچوب خاصی نداره, از صحبت در مورد ارائه گرفته تا دیباگ و کد ریویو همه به صورت دورهمی اتفاق میوفته!