مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دوشنبه، 1 مرداد 1397


مدیریت حرفه ای کسب و کار

مدیریت حرفه ای کسب و کار 
شروع رویداد جمعه ۱ تیر ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان رویداد جمعه ۱۵ تیر ۹۷ ۱۸:۰۰

آنچه در دوره «مدیریت حرفه ای کسب و کار» می آموزید:

 سیستم سازی کسب و کار
 سیستم تکرار شونده
 کاهش و حذف اشتباهات سیستم
 استانداردسازی
 چگونه از تجهیزات برای سیستم سازی استفاده کنید؟
 سرمایه‌ی انسانی
 مدیریت قرارداد
 فرآیند برنامه ریزی نیروی انسانی
 تدوین Job Analysis
 روشهای طراحی شغل
 دستور العمل استخدام
 برگه تقلب استخدام
 استراتژی شایسته گزینی
 عوامل نگهدارنده کارکنان
 فرآیند آموزش سازمانی
 ابزارهای انگیزش کارکنان
 مديريت تعارض
 شرایط فیزیکی محیط کار و HSE
 فرآیند تصمیم گیری
 جهش قورباغه ای
 مدل مدیریت تغییر ADKAR
 رازهای رشد سریع کسب و کار
 کلیپ آموزشی

$به دلیل کپی برداری اساتید دیگر از سرفصل های این کارگاه، ده ها مطلب دیگر که در کارگاه تدریس می شود،در اینجا ذکر نشده است.

 

$$در کمترین زمان،با مناسب ترین قیمت،کاربردی ترین مطالب را به صورت اجرایی بیاموزید. دیگر نیاز نیست برای یادگیری در چندین دوره آموزشی شرکت کنید، پیش از برگزاری این دوره اکثر دوره ها و منابع آموزشی(فارسی و انگلیسی) مرتبط با این موضوع را بررسی کرده ایم و چکیده ای از کاربردی ترین مطالب را برایتان فراهم کرده ایم،تمامی مطالبی که در این دوره تدریس می شوند، بومی سازی شده اند و مطابق بازار ایران است و در کسب و کار ما و یا مشتریانمان پیاده سازی شده است.اگر شما از مطالب کاربردی بیان شده در این دوره استفاده نکنید، رقبایتان از آن استفاده کرده و زودتر از شما موفق خواهند شد.بهای آموزش بسیار کمتر از قیمتی است که برای تجربه کردن می پردازید.آموزش سرمایه گذاری است بر روی توانایی ها و مهارت های خودتان و کارکنانتان، با شرکت در این دوره آموزشی و پیاده سازی مطالب آموخته شده در کسب و کارتان، به طور حتم در مدتی کوتاه چند برابر شهریه این دوره را بدست خواهید آورد.

 
 

آموزش نرم افزار word 2016 در 6 جلسه

آموزش نرم افزار word 2016 در 6 جلسه 
شروع رویداد شنبه ۹ تیر ۹۷ ۲۰:۳۰
پایان رویداد پنج‌شنبه ۱۴ تیر ۹۷ ۲۲:۰۰
نرم افزار Word یکی از نرم افزارهای مشهور و استاندارد برای پردازش کلمات است که در بیشتر رایانه ها مورد استفاده قرار می گیرد .این نرم افزار کاربرد های زیادی دارد که هدف اصلی این برنامه تایپ و قالب بندی متن ها میباشد . ایجاد جدولهای مختلف و کار با تصویرهای گرافیکی و طراحی صفحه وب و بسیاری از قابلیت های دیگر را برایتان فراهم می کند.چگونه اینفلوئنسر شوید؟

چگونه اینفلوئنسر شوید؟ 
شروع رویداد شنبه ۹ تیر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان رویداد دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
در دنیای امروز کسب و کارهای نوین دیجیتالی به وجود آمده اند .در میان این کسب   و کارها فعالیت جدیدی به چشم می‌خورد که بسیار متفاوت از دیگر کارها می باشد فعالیتی که با صرف کمترین زمان در روز یکی از انواع پول ساز ترین شغل های روز دنیا می باشد.