مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

شنبه، 31 شهریور 1397


تکنیک های بازاریابی و فروش تلفنی

تکنیک های بازاریابی و فروش تلفنی تلفنتان را ماشین پولسازی کنید!
 با شرکت در این دوره آموزشی می آموزید چگونه مذاکرات تلفنی اثربخش انجام دهید؟ چگونه اطلاعات مشتریان را جمع آوری کنید؟و چگونه مشتریان شاکی را آرام کرده و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید؟  از این طریق فروشتان به طور قابل توجهی افزایش می یابد، که این قضیه منجر به ارتقای شغلی و یا رشد کسب و کارتان می شود.درآمدی که در ماه اول از این طریق کسب می کنید بسیار بیشتر از مبلغ ناچیزی است که برای شرکت در این دوره می پردازید. عدم رعایت نکات گفته شده در این کلاس باعث می شود که بسیار کمتر از آنچه که شایسته آن هستید درآمد داشته باشید


بازارشناسی و بازاریابی بین المللی در بحران های تجاری

بازارشناسی و بازاریابی بین المللی در بحران های تجاری 
شروع رویداد دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان رویداد دوشنبه ۱۹ شهریور ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران

گروه بازرگانی GB Trading با همکاری اتاق بازرگانی مشترک ایران - کانادا و موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران برگزار می کند :
کارگاه آموزشی بازارشناسی و بازاریابی بین المللی در بحران های تجاری  

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ پیشرفته

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ پیشرفته
دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ پیشرفته (ورکشاپ + مشاوره فردی)
شروع رویداد شنبه ۱۷ شهریور ۹۷ ۱۷:۳۰
پایان رویداد شنبه ۱۲ آبان ۹۷ ۱۹:۳۰
مکان رویدادتهران

 دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ پیشرفته از افراد علاقه مند به یادگیری دیجیتال مارکتینگ پیشرفته و هوشمند، دعوت به شرکت در اولین دوره از سری کارگاه های آموزشی "دیجیتال مارکتینگ پیشرفته" می نماییم. این دوره تجربه و دانش دیجیتال مارکتینگ را به صورت حرفه ای به شخص شما یا نماینده شرکت شما می آموزد. علاوه بر آن، مشاوره فردی نیز برای همه افرادی که کسب و کاری دارند یا قصد شروع استارتاپی را در ایران (یا به صورت بین المللی) دارند نیز به صورت ویژه ارائه خواهد داد.


تدوین برنامه بازاریابی Marketing Plan

تدوین برنامه بازاریابی Marketing Plan شروع رویداد شنبه ۱۷ شهریور ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان رویداد شنبه ۲۱ مهر ۹۷ ۲۰:۰۰

تدریس در این دوره کاملا پروژه محور است شما پس از پایان دوره برای کسب و کارتان مارکتینگ پلن به ارزش 5 تا 100 میلیون تومان خواهید داشت.

اطلاعیه در رابطه با انتشار مقاله های کاربران

اطلاعیه انتشار مقاله های کاربران مقالاتی که تا تاریخ 31 مرداد ماه 97 از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل دریافت شدند جهت تعیین تکلیف اولیه  ( ارزیابی اولیه/ عدم پذیرش) پس از بررسی تعیین تکلیف شدند. لازم به ذکر است که با توجه تا  تاریخ 6 مهر ماه 1397 هیچ یک از  محتوا های ارسالی  در دیپروتد منتشر نخواهدو به تاریخ  7 مهر ماه 1397  موکول و منتشر می گردد اما اخبار و محتوا های که در صف انتشار می باشند بصورت روزانه در شاخه های خود منتشر  می شوند و مطالب اصلی تا پایان تاریخ ذکر شده منتشر نخواهند شد .