جذاب‌ترین ایده‌های B2B در سال 2020
جذاب‌ترین ایده‌های B2B در سال 2020
 اگر در سال 2020 به دنبال راه‌اندازی یک کسب‌وکار B2B هستید اما نمی‌دانید دقیق چه می‌خواهید و استارت‌آپ شما باید چه چیزی باشد، نگاهی به این پانزده ایده‌ی جذاب بیاندازید.

در صورتی که می‌خواهید یک استارت‌آپ موفق و سودآور در سال 2020 باشید، باید توانایی داشته باشید تا به دیگر کسب‌وکارها سرویس‌هایی ارائه دهید(B2B) و از آن‌ّها پشتیبانی کنید. با این‌ که راه‌اندازی یک شرکت پشتیبان در مقایسه با انواع دیگر ساده‌تر به نظر می‌رسد،‌ اما اکثر کارآفرینان از انجام این کار دوری می‌کنند و ترجیح می‌دهند که یک محصول خاص را مورد هدف قرار دهند.

سرویس B2B برتر سال 2020 به این شرح هستند:
1.مشاور کسب‌وکار/مربی کسب‌وکار

اگر در ساخت، اجرا، مدیریت و توسعه‌ی یک شرکت موفق هستید، باید به مشاور کسب‌وکار شدن فکر کنید. این‌گونه می‌توانید کارآفرینان زیادی را از تجربه‌ی خود بهره‌مند سازید و اطلاعاتی کلیدی در اختیار آن‌ّها قرار دهید. علاوه‌براین با مشاوره‌ی خود به آن‌ها کمک می‌کنید تا از اشتباهاتی که شما دچارشان شدید را تکرار نکنند. این مسئله که به دیگر کارآفرینان مشاوره‌ دهید و آن‌ها را راهنمایی کنید بسیار برایتان رضایت‌بخش خواهد بود. کسی مجبور نیست توصیه‌ي یک مشاور کسب‌وکار را اجرایی کند اما توصیه‌ی رئسای داخل مجموعه به نسبت نیاز مشترکین داخل شرکت‌ها تغییر ایجاد می‌کنند و نیاز اجرا دارد.
2.تحلیل برای کسب‌وکارهای کوچک

در صورتی که شما تخصص چگونگی اداره‌ی یک شرکت را دارید و زیروبم آن را می‌شناسید، می‌توانید با ارائه‌ی تحلیل‌های مشکل‌گشا به کمک کسب‌وکارهای کوچک بیایید. این کسب‌وکارها باید نحوه‌ی درست استفاده از بودجه یعنی مزایای گردش پول در بعضی قسمت‌ها و البته ضررهای هزینه در برخی قسمت‌های دیگر را یاد بگیرند. تحلیل دقیق شامل تمام این نکات می‌شود اما اکثر کارآفرینان نمی‌دانند چطور چنین تحلیلی انجام دهند یا از آن استفاده کنند. شما می‌توانید به دیگر کسب‌و‌کارهای کوچک کمک کنید تا سطح این شرکت‌ها بالا رود و توسعه یابند.
3.خدمات تحقیقاتی

کارآفرینان همیشه از این فرصت، و شاید البته آمادگی لازم، برخوردار نیستند تا راجع به انجام‌پذیر بودن پروژه‌های خود و مطالعات لازم مرتبط به آن را انجام دهند و اینجاست که شما می‌توانید به آن‌ّها کمک کنید. در حین مطالعه‌ برای انجام‌پذیر بودن ایده شما بخش‌های مختلف و ارزشمند آن را در نظر می‌گیرید. این مطالعات شامل ارتقاپذیری(promoting) ، استفاده‌ی مهندسی، تحقیق و توسعه و در نهایت هدایت(automation) است. اگر نتیجه‌ی چنین تحقیقی را به دست بیاورید و ارائه دهید، می‌توانید اطلاعاتی فوق‌ ارزشمند از چیز‌هایی که برای موفقیت نیاز دارند را در اختیار بگذارید.
4.خدمات نوشتاری

کارآفرینان برای کارهای زیادی نیاز به نویسنده دارند؛ برای نوشتن یک طرح کسب‌وکار، برای تولید محتوای تبلیغاتی، برای نوشتن مطلب روی سایت یا فضاهای مجازی. عمدتا کارآفرینان سررشته‌ای از چگونگی نوشتن و تولید محتوای مفید ندارند و البته فرا گرفتن این موضوع چیزی نیست که ذهنشان را درگیر کند و وقت صرف یادگیری آن بگذارند. هر شرکتی نیاز به محتوا و استراتژی قوی دارد تا در جهتی که باید گام بردارد.

هنگامی که کارآفرینان با شرکت شما که خدمات نوشتاری ارائه می‌دهید همکاری می‌کنند،‌ شما می‌توانید به آن‌ها کمک کنید تا روی تولید چیزهایی که ضروری است تمرکز کنند تا شرکت سرمایه‌گذار جذب کند و به مخاطره نیفتد. محتوای درست همچنین می‌تواند به شرکت کمک کند که نامش شنیده شود. لازم به ذکر است که برای بحث‌های کنفرانسی و خبری نیز به نویسنده‌های خوب نیاز است تا اخبار به خوبی روی سایت‌ها قرار گیرد و نشر پیدا کند.
5.سرمایه‌گذاری روی موقعیت‌های کسب‌وکار

ممکن است کسب‌وکار شما از آن دسته باشد که روی دیگر کسب‌وکارها سرمایه‌گذاری می‌کند. شما پیشنهاد می‌دهید تا از دیگر موقعیت‌ها و ترندهای کسب‌وکار پشتیبانی کنید. هنگامی که یک ترند خوب می‌یابید که ممکن است به یک ایده‌ی پردرخواست مبدل شود، می‌توانید به کسب‌وکار‌های پیشگام در این زمینه پیشنهاد سرمایه‌گذاری دهید و حتی خدمات ارائه کنید.
6.مارکتینگ(بازاریابی)

می‌توانید به شرکت‌های کوچک یا متوسط کمک‌ کنید تا برند(brand) آن‌ها را توسعه دهید و آن‌ها را در یافتن جامعه‌ی هدفشان یاری کنید. پیشنهاد شما به این گونه است که قصد دارید با تجربه‌ای که اندوخته‌اید به آن‌ها کمک کنید تا نامشان بر سر زبان‌ها بیافتد. بازاریابی حوزه‌های زیادی را شامل می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب یکی از برنامه‌های تبلیغاتی، برای مثال بازاریابی فضای مجازی، به آن‌ها کمک کنید یا تبدیل به مشاور بازاریابی و یا حتی سوپروایزر شوید.
7.طراحی گرافیک

هر کسب‌وکاری به همان اندازه که به یافتن مشکل‌هایش نیاز دارد، به افرادی نیازمند است تا آن‌ها را برطرف کنند. هنرمندان(طراحان) هستند که لوگوی اجتماعی شما را می‌سازند و شما را بین صد‌ها رقیب نمایان می‌کنند. طراحان همچنین وظیفه‌ی فراهم کردن تصاویر در فضاهای مجازی، لایه‌های سایت و حتی تی‌شرت‌ها را به عهده دارند تا برند را توسعه دهند. آن‌ها هستند که بروشور طراحی می‌کنند، آن‌ها می‌توانند سایت شما را ببینند تا مشکلات آن‌ را متوجه شوند و رفع کنند. آن‌ها می‌توانند این آگاهی‌ها را به کارآفرین بدهند تا کسب‌وکار جلوه‌ی بصری خوبی به خود بگیرد. یک لوگوی ایده‌آل و دیگر تصاویر گرافیکی هستند که بازاریاب‌ها سوق می‌دهد تا از شک و تردید به اطمینان برسند.

0
نام:*
ایمیل:


جستجو در سایت
استارت آپ ها

ایده ها برای استارت آپ موجب رونق کسب و کارهای اینترنتی

آینده / استارت آپ

استارت‌آپ‌ها ادبیات بازار سرمایه را بلدند؟

استارت آپ

صدور تاییدیه دانش بنیانی شتابدهنده صدر فردا

اخبار / استارت آپ

اپلیکیشن شارژاپ

گوناگون / استارت آپ / رپرتاژ آگهی / بازتاب

جذاب‌ترین ایده‌های B2B در سال 2020

استارت آپ

۱۰ استارتاپ که بدون سرمایه به سوددهی رسیدند

استارت آپ

ایده ها و پیشنهاد برای استارت آپ در سال جدید

راهکارها و ترفند ها / استارت آپ

استارت‌آپ ایرانی؛ مرجع اول زنان افغان

استارت آپ

شروع یک کسب و کار نوپا پلتفرمی

استارت آپ

برنامه شبکه اجتماعی تیندر

گوناگون / معرفی وب سایت / استارت آپ

10 استارت آپ برتر تاکسیرانی جهان

استارت آپ

پخت پیتزاهای هیجان انگیز با هوش مصنوعی

آینده / استارت آپ

ایده‌ های استارتاپی فراموش شده‌

دورنما / بازار / استارت آپ

اپل، استارتاپ فناوری خودران Drive.ai را تصاحب کرد

استارت آپ

بررسی مهمترین چالش‌های تیم‌های استارتاپی

استارت آپ

نگرانی کاربران از هزینه تعمیر و تامین قطعات

گفت و گو / بازار / استارت آپ

مصاحبه با مدیرعامل و بنیان‌گذار استارتاپ Moz

گفت و گو / استارت آپ

آشنایی با استارت آپ های حوزه مدیریت آب

استارت آپ

راه اندازی ۷۰ استارت آپ توسط نخبگان ایرانی

استارت آپ

معرفی هشت استارت‌آپ‌ موفق ایرانی در حوزه فینتک

استارت آپ

اولین مرورگر شرعی دنیا

استارت آپ

از صفر تا پیست

استارت آپ

معرفی برترین استارتاپ‌های CES 2019

اخبار / استارت آپ

تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید