امروز: چهارشنبه، 22 آذر 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


هسته‌اصلی بازاریابی‌اینترنتی

هسته‌اصلی بازاریابی‌اینترنتی  بازاریابی‌اینترنتی، ادامه ی راه بازاریابی سنتی می باشد. فروش از طریق اینترنت، برای همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می تواند سودمند باشد. تنها باید نکاتی را مد نظر قرار داد که هسته اصلی بازاریابی اینترنتی را تشکیل می دهند.

PRINCE2 یا PMBOK

PRINCE2 یا PMBOK 
متاسفانه به غلط این دو استاندارد را در مقابل هم قرار می دهند و بعضا گفته می شود یکی از این دو باید مورد استفاده قرار گیرد. 

راه اندازی کسب و کار بکر اینترنتی

راه اندازی کسب و کار  بکر اینترنتی اکثر افراد نمی دانند چه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند چون ایده جالبی ندارند و سردرگم هستند متاسفانه اکثر افراد به خاطر همین موضوع ساده کسب و کار اینترنتی خودشان رو شروع نمی کنند. در این مقاله من 10 ایده کسب و کار اینترنتی رو به شما معرفی می کنیم که اگر هر کدام از انها به خوبی پیاده سازی شوند حتما می تواند به یک کسب و کار اینترنتی پولساز تبدیل شوند 

رکورد شکنی فروش آنلاین تعطیلات 2017

فروش آنلاین تعطیلات 
فروش آنلاین تعطیلات در 21 روز اول نوامبر نسبت به سال گذشته بیش از 17.9 درصد افزایش داشته است و هر روز در ماه جاری فروش آنلاین به بیش از 1 میلیارد دلار می رسد. و حتی روزهایی با فروش بیشتر آنلاین پیش رو است.

حراجمعه 1396 بامیلو

حراجمعه 1396 بامیلو
جمعه به خرید می گذرد ! می توانید با کمپین جمعه به خرید بامیلو، همزمان با تمام دنیا در کمپین بزرگ خرید با تخفیف های باور نکردنی جمعه سیاه همراه باشید و خرید کنید. بامیلو امسال نیز همانند سه سال گذشته، به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی بزرگ در ایران حراجمعه - بلک فرایدی را برگزار می کند و به تمام مشتریان خود این امکان را می دهد تا جمعه خود را به خرید بگذرانند و در حراجمعه همراه بامیلو باشند.
جمعه به خرید بامیلو به یاد ماندنی خواهد شد


دسته بندی: بازار
تاریخ: 03 آذر 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

جمعه به خرید

جمعه به خرید 
یک جمعه‌ی هیجان‌انگیز با تخفیف‌های باورنکردنی در راه است. جمعه سوم آذر، دیجی‌کالا جشنواره‌ی «جمعه به خرید» را هم‌زمان با روزی که به عنوان روز حراج بزرگ در دنیا شناخته می‌شود، برگزار می‌کند. این جشنواره‌ی شگفت انگیز درست از 12 شب پنجشنبه شروع می‌شود و تا 24 ساعت بعد یعنی نیمه‌شب جمعه 3 آذر ادامه دارد.

دسته بندی: بازار
تاریخ: 03 آذر 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

بلک فرایدی یا حراج جمعه سیاه چیست؟

بلک فرایدی یا حراج جمعه سیاه چیست؟ 

احتمالا تا به حال شما هم نام بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه سیاه را شنیده‌اید. در واقع طبق سنت آمریکایی، یک روز پس از روز شکرگزاری در ایالات متحده که مصادف با آخرین جمعه ماه نوامبر نیز می‌شود، به نوعی خرید برای جشن کریسمس و سال نو میلادی آغاز می شود. شاید جالب باشد بدانید