مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

سه شنبه، 1 آبان 1397


راه اندازی کسب و کار بکر اینترنتی

دیپروتد راه اندازی کسب و کار  بکر اینترنتی اکثر افراد نمی دانند چه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند چون ایده جالبی ندارند و سردرگم هستند متاسفانه اکثر افراد به خاطر همین موضوع ساده کسب و کار اینترنتی خودشان رو شروع نمی کنند. در این مقاله من 10 ایده کسب و کار اینترنتی رو به شما معرفی می کنیم که اگر هر کدام از انها به خوبی پیاده سازی شوند حتما می تواند به یک کسب و کار اینترنتی پولساز تبدیل شوند 

هسته‌اصلی بازاریابی‌اینترنتی

دیپروتد هسته‌اصلی بازاریابی‌اینترنتی  بازاریابی‌اینترنتی، ادامه ی راه بازاریابی سنتی می باشد. فروش از طریق اینترنت، برای همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می تواند سودمند باشد. تنها باید نکاتی را مد نظر قرار داد که هسته اصلی بازاریابی اینترنتی را تشکیل می دهند.

معرفی شغل گرافیست

 
معرفی شغل گرافیست اگر شما ایده های خلاقانه زیاد و ذوق هنری کافی دارید،شغل گرافیست مناسب شماست گرافیک هنر ارتباط دادن یک پیام از طریق تصویر به مخاطب است.طراحی گرافیک، بکارگیری تکنیک های مختلف خلق آثار دوبعدی بر روی سطوح مختلف نظیر کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و … است که در جهت رساندن پیامی خاص به بیننده انجام بپذیرد. از جملهٔ این تکنیکها می‌توان به: عکاسی، اچینگ، نقاشی، روشهای مختلف چاپ اشاره نمود.   

دسته بندی: بازار
تاریخ: 19 مهر 1397 نظرات: 0

معرفی شغل خبرنگاری

معرفی شغل خبرنگاری اگر شما به اتفاقات و رویدادهای سیاسی، اجتماعی و یا ورزشی علاقه مندید، شغل روزنامه نگاری (خبرنگاری) مناسب شماست. روزنامه نگار که اغلب خبرنگار نامیده می شوند، به تحقیق و نوشتن برای روزنامه های ملی و یا محلی می پردازد. او هر خبر و رویدادی که برای گروه های مختلف مخاطبان جذاب باشد را پوشش می دهد، از جلسات شوراهای شهر و روستا و جشن های مدرسه برای روزنامه های محلی تا انتخابات و رویدادهای جهانی برای روزنامه های ملی و سراسری.


دسته بندی: بازار
تاریخ: 15 مهر 1397 نظرات: 0

ارزش‌گذاری‌ غیر واقعی ایده‌ها آفت بازار سهام

ارزش‌گذاری‌ غیر واقعی ایده‌ها آفت بازار سهام  حمایت مسئولان از ایده‌های کسب و کار نه تنها باعث رشد استارتاپ‌ها نشده، بلکه امروز آن‌ها را با مشکل عدم نقدینگی و تأمین مالی مواجه کرده است.استارتاپی که تا چند وقت پیش، رشد نیروی انسانی خود را ملاک توسعه می‌دانست، اما در حال حاضر در حال تعدیل نیروی خود به دلیل شرایط نامناسب است، با طرح روش جدید ارزش‌گذاری بر اساس معاملات انجام شده ، قصد ارزش‌گذاری برند خود و عرضه سهام در بورس را دارد.این ادعای جدید، تائید کننده همان استدلال‌های پیشین است که کارشناسان معتقد بودند که برخی استارتاپ‌ها، معاملات صوری انجام داده تا صرفاً ارزش برند را بالا ببرد و از طریق سرمایه عامه مردم از طریق بورس تأمین مالی کند. مدیران این شرکت با ادعای اینکه فردی 10 درصد شرکت را 500 میلیارد تومان خریده، می‌خواهد مدعی ارزش‌گذاری برند خود به ارزش 5000 میلیارد تومان شوند. در صورتی که در عمل ممکن است، مثلاً 50 درصد را 500 میلیون تومان خریده باشد.


دسته بندی: بازار
تاریخ: 07 مهر 1397 نظرات: 0