مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

مقایسه تفاوت مغز انسان و هوش مصنوعی از نظر ایلان ماسک

مقایسه تفاوت مغز انسان و هوش مصنوعی از نظر ایلان ماسک تفاوت مغز انسان و هوش مصنوعی بیشتر از چیزی است که تصور می‌کنید. البته برخلاف انتظار، منظور قویتر بودن ذهن انسان نیست، چرا که ایلان ماسک عقیده‌ای کاملا مخالف این موضوع دارد! ایلان ماسک: تفاوت مغز انسان و هوش مصنوعی مثل تفاوت مغز شامپانزه با انسان است! وقتی عبارت «هوش مصنوعی» را می‌شنوید، چه چیزی به ذهنتان خطور می‌کند؟ شاید به دستیار مجازی آیفون و آیپد یعنی اپل سیری فکر کرده یا ربات‌های سخنگو را به یاد می‌آورید. به عقیده ایلان ماسک، نگاه به هوش مصنوعی به این شیوه کاملا اشتباه بوده و تفاوت مغز انسان و هوش مصنوعی بیشتر از حد انتظار است.


دسته بندی: علوم
تاریخ: 23 شهریور 1398 نظرات: 0

انواع تکنیک های بازاریابی اینترنتی به زبان ساده چیست ؟


انواع تکنیک های بازاریابی اینترنتی به زبان ساده چیست ؟

امروزه جهان توسط اینترنت احاطه شده است ، مردم سراسر جهان همواره اتصال به دنیای اینترنت را جزئی از زندگی روزمره می دانند.دیگر اینترنت دارای دسته بندی های مختلفی از بازاریابی می باشد ، به این نوع بازاریابی معمولا بازاریابی وب یا بازاریابی آنلاین اطلاق می کنند.

شبکه NETWORK چیست؟

شبکه (NETWORK) چیست؟
وصل کردن چند کامپیوتر به یکدیگر با روشهای مختلف را شبکه گویند.یکی از دلایل اصلی برای شبکه کردن کامپیوترها به اشتراک گذاشتن فایلها وپرینترها و....میباشد و در تمام سیستم عاملهای شبکه سرویسی برای این کار وجود دارد