مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

به پول فکر کنید یا به خلاقیت

به پول فکر کنید یا به خلاقیت بیش از 90 درصد استارت آپ ها درنهایت شکست می‌خورند. این مسئله ممکن است به دلیل فقدان بازار محصول مناسب، عدم توانایی تیم برای سرعت بخشیدن به مدل کسب‌وکار یا کمبود بودجه باشد.کار کردن در استارت آپ ها همیشه هم جذاب نیست. فوربز در گزارشی 5 دلیل مطرح کرده است که کار کردن برای یک استارت آپ تازه‌کار ایده بسیار بدی است.


یک ایده که می شود با سرمایه متوسط شروع کرد

راه اندازی کسب و کار پرسود با پرورش بلدرچین به شرطی که قبل از اقدام برای این محصول بازاریابی کنید
امروزه گوشت و تخم بلدرچین در تمام جهان به‌عنوان یک ماده غذایی مغذی و خوشمزه شناخته شده و با توجه به مناسب بودن برای سلامتی انسان، تقاضای مصرف بالایی پیدا کرده‌ استراه اندازی کسب و کار پرسود با پرورش بلدرچین

یک ایده که می شود با سرمایه متوسط شروع کرد

 به شرطی که قبل از اقدام برای این محصول بازاریابی کنید
امروزه گوشت و تخم بلدرچین در تمام جهان به‌عنوان یک ماده غذایی مغذی و خوشمزه شناخته شده و با توجه به مناسب بودن برای سلامتی انسان، تقاضای مصرف بالایی پیدا کرده‌ است 


نکات دانستنی درباره بازاریابی تلفنی

 ️ انجام تماس تلفنی صحیح با مشتری می‌تواند شروع معامله ای سودآور بوده و درعین حال یک تماس تلفنی ناموفق نیز می‌تواند پایانی بر فروش محصول به مشتری باشد.

 دانستن نکات ذیل می‌تواند بازاریاب را در برقراری ارتباط تلفنی مناسب با مخاطب برای پیشبرد روند فروش یاری رساند. 


چه رنگی برای برند خود انتخاب کنیم

چه رنگی برای برند خود انتخاب کنیم رنگ بخش مهمی از برند است زیرا می‌تواند احساسات را برانگیزد و مشتری را ترغیب به خرید کند. بر اساس تحقیقات قضاوت مردم در مورد محصول در ۹۰ ثانیه شکل می‌گیرد که ۶۲ تا ۹۰ درصد آن تنها بر اساس رنگ است در زمان انتخاب برند اشتباهات زیادی وجود دارند که احتمال مرتکب شدن به آنها زیاد است برای مثال رنگ مورد علاقه خود و یا رنگ مد روز را بدون توجه به هماهنگی آن با برند انتخاب می‌کنند یا اصلا هیچ رنگ مشخصی انتخاب نمی‌کنند تا هر وقت دوست داشتند آن را تغییر دهند‌.