مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

نخستین بارش شهابی مصنوعی دنیا ۲۰۲۰

Japan Astro Live Experiences با پرتاب یک ماهواره به فضا؛ ژاپنی ها نخستین بارش شهابی مصنوعی دنیا را ۲۰۲۰ راه می اندازند
یک موشک، ماهواره ژاپنی را به فضا برد تا نخستین نمایش بارش شهابی مصنوعی جهان را ارائه کند. نخستین بارش شهابی مصنوعی جهان در ۲۰۲۰ نمایش داده می شود. طبق اعلام سازمان فضایی ژاپن ، یک موشک حامل ماهواره ای ژاپنی به فضا رفت. ماموریت این موشک ایجاد نخستین بارش شهاب  مصنوعی در جهان است. 


دسته بندی: آینده
تاریخ: 04 بهمن 1397 نظرات: 0

معدن کاری در ماه

معدن کاری در ماهآژانس فضایی اروپا انجام می دهد معدن کاری در ماه آژانس فضایی اروپا قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ میلادی در ماه پایگاه ایجاد کند و به استخراج از سنگ‌های سطحی ماه بپردازد.
چند سالی است که اروپایی‌ها نیز در پی ساخت یک پایگاه روی ماه هستند که حال گام بزرگی را برای رسیدن به این مهم برداشته‌اند.

دسته بندی: آینده
تاریخ: 01 بهمن 1397 نظرات: 0

انواع گردشگری بر اساس نوع فعالیت

امروزه گردشگری در مناطق روستایی و دور افتاده اهمیت ویژه ای یافته است و ابزاری برای رفاه جوامع محلی تلقی می شود. در این نوع از گردشگری ، فرهنگ، سنن، صنایع دستی، فعالیت ها و تجارب در یک محیط روستایی نمایش داده می شوند. جامعه محلی نقش مهمی در فراهم کردن محصول گردشگری روستایی ایفا می کند. روستای نمونه گردشگری به محدوده های جغرافیایی اطلاق می شود که در آن یک، چند و یا مجموعه ای از جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی وجود دارد که انگیزه ای برای سفر و اقامت گردشگران خواهد بود.


دسته بندی: آینده
تاریخ: 06 آبان 1397 نظرات: 0

چرا غول‌های سنتی از استارت‌آپ‌ها می‌ترسند؟

  یک نویسنده آمریکایی کتابی تازه درباره اینکه چطور استارت‌آپ‌ها در حال تغییر دنیای اطراف ما هستند. نکته جالب توجه در این کتاب که محتوای آن را برای استارت‌آپ‌های ایرانی هم جذاب می‌کند، 


دسته بندی: آینده
تاریخ: 02 آبان 1397 نظرات: 0

اهرم های روانی در مهندسی فروش

برای رسیدن به اهداف مهندسی فروش، نیاز به برخی اهرمهای روانی و تکنیکی است که بایستی این ذهنیتها در شرکت جاری باشد و هم مدیریت و هم کارکنان را در گیر کند.دسته بندی: آینده
تاریخ: 01 آبان 1397 نظرات: 0