مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

11 نکته حیاتی درباره تبلیغات اثربخش

11 نکته حیاتی درباره تبلیغات اثربخش
صاحبان کسب وکارها باید شیوه نوشتن تبلیغات اثربخش را بدانند. همه محصولات و کسب وکارهای گوناگون به تبلیغات و چاشنی های فروش نیازمند هستند، اما متأسفانه معمولا با انبوهی از تبلیغات روبه رو هستیم که نه تنها اثربخش نیستند، بلکه به شدت مسخره و گاهی اعصاب خردکن نیز هستند.این تبلیغات بد به ضرر محصول تمام می شوند. برای تولید تبلیغات اثربخش باید مخاطب را به خوبی بشناسید. پس از آن با شناخت انواع تبلیغات و رسانه ها انتخاب مناسبی داشته باشید. ابزارهای مختلفی برای تبلیغات اثربخش در دستان شما قرار دارد؛ بروشورها، بنرها، آگهی های کاغذی، کارت پستال ها، آگهی در مجلات و روزنامه، تبلیغات اینترنتی و ….


دسته بندی: دورنما
تاریخ: 25 فروردین 1398 نظرات: 0

18 شیوه تبلیغاتی موثر

18 شیوه تبلیغاتی موثر
آزمون، تنها راهی است که از طریق آن می توانید متوجه موثر بودن تبلیغات خود شوید و اطمینان یابید بهترین واکنش ممکن را دریافت خواهید کرد. درمورد چگونگی تاثیر این امر در خلق تبلیغات موثر، بیشتر بدانید.احتمال اینکه فرمول تبلیغاتی ایده آلی را کشف کنید که از ابتدا طبق انتظار شما عمل کند، بسیار کم است. بدون آزمون، نمی توان با اطمینان گفت روی چه روشی باید تمرکز کرد یا کدام شیوه، بهترین روش استفاده از منابع است.افسانه تبلیغات، دیوید اوگیلوی (David Ogilvy)، همواره بر اهمیت سخت کار کردن به منظور کسب اطلاعات مورد نیاز جهت خلق یک تبلیغ عالی تاکید می کند؛ تبلیغاتی که در ترغیب مردم برای خرید، امتحان خود را پس داده اند. اوگیلوی، فهرستی از ۱۸ ویژگی که نام آن را «جادوی تحقیق» گذاشته است، ارائه می دهد.


دسته بندی: دورنما
تاریخ: 25 فروردین 1398 نظرات: 0

5 راهکار برای خلق تبلیغات موفق در شبکه های اجتماعی

5 راهکار برای خلق تبلیغات موفق در شبکه های اجتماعی چگونه در شبکه های اجتماعی تبلیغات تاثیرگذار انجام دهیم؟ 5 راهکار برای خلق تبلیغات موفق در شبکه های اجتماعی
آیا شما مایل به خلق تبلیغات تاثیرگذارتری در شبکه های اجتماعی هستید؟ یا شاید در مورد شیوه های اقناع آگهی های آنلاین پرسش های فراوانی دارید؟در این مقاله شما 5 توصیه اصلی و کاربردی پیرامون نحوه نگارش تبلیغات موثر در شبکه های اجتماعی را مطالعه خواهید کرد. با ما همراه باشید.هر کسب وکاری نیاز به داشتن صدای مخصوص دارد. این صدا باید برای مخاطب های هر برند آشنا باشد. به این ترتیب به محض شنیدن آن نام برند ما به ذهن مخاطب خواهد آمد. در دنیای شبکه های اجتماعی به هنگام گشت و گذار در بخش های مختلف به محض پخش صدای تبلیغ ما باید مخاطب آن را تشخیص دهد.اگر برند شما دارای ماهیت دوستانه و دم دستی است، از کاربرد عبارت های بیش از حد رسمی پرهیز کنید.


طراحی شعار برند

طراحی شعار برند شعار برند با اهدافی درونی در ذهن طراحی می شود. شعار برند ترجمانی بیرونی است که به گونه ای خلاقانه در تلاش است تا توجه مصرف کننده را به خود جلب کند. گرچه شعار درونی برند نایک «عملکرد ورزشی معتبر» بود، اما برای شعار عمومی اش از «فقط به آن عمل کن» استفاده می کند.به طور معمول شعار برند به این منظور طراحی می شود که توجه مصرف کننده را به نقاط تمایز دهنده ای که منحصر به آن برند است جلب کند. دیگر جنبه های تعیین برند خصوصاً نقاط تشابه آن نیز اهمیت دارند و باید به شیوه های دیگری تقویت شوند. سه شاخص کلیدی برای شعار درونی برند است: اطلاع رسانی - ساده سازی - الهام بخشی


بررسی شعار تبلیغاتی برندهای مشهور دنیا

بایدها و نبایدهای شعار تبلیغاتی/ بررسی شعار تبلیغاتی برندهای مشهور دنیا

«احمق، آن را ساده نگه دار». شاید تعجب کنید که یک مقاله این گونه آغاز شود. با این حال ما قصد توهین به شما را نداریم. این جمله در حقیقت نوعی شعار مشهور در زمینه برندسازی و تعیین شعارهای تبلیغاتی است. به طور معمول شعار برند باید کوتاه و در عین حال جذاب باشد. بی تردید رعایت اختصار در این زمینه بی نهایت دشوار است. از این دشوارتر بیان احساسات متعدد در قالب چند کلمه کوتاه خواهد بود. نکته جالب اینکه یک شعار تبلیغاتی خوب باید همه این ویژگی ها را در کنار هم داشته باشد. به همین دلیل برندهایی که چنین فرآیندی را به طور صحیح انجام می دهند، احترام زیادی در زمینه برندسازی کسب خواهند کرد. در دنیای کسب وکار برندهایی که به خوبی احساسات شان را با سلیقه مشتری گره زده و شعاری مطلوب طراحی کنند، بسیار کم است.


دسته بندی: دورنما
تاریخ: 25 فروردین 1398 نظرات: 0