مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

سه شنبه، 1 آبان 1397


هسته‌اصلی بازاریابی‌اینترنتی

دیپروتد هسته‌اصلی بازاریابی‌اینترنتی  بازاریابی‌اینترنتی، ادامه ی راه بازاریابی سنتی می باشد. فروش از طریق اینترنت، برای همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ می تواند سودمند باشد. تنها باید نکاتی را مد نظر قرار داد که هسته اصلی بازاریابی اینترنتی را تشکیل می دهند.

دلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها

دلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها چندی پیش، سایت CBinsights اقدام به تهیه فهرستی از ۱۰۱ استارت‌آپ‌ شکست خورده کرد. پس از آن، با درخواست مکرری روبرو شد که از آن می‌خواستند با استفاده از این فهرست، دلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها را کشف کند.

تناقض قوانین مالیاتی با ذات استارت آپ ها

تناقض قوانین مالیاتی با ذات استارت آپ ها مالیات استارت‌آپ‌ها از آن دست مسائلی است که به راحتی حل‌شدنی نیست و نیرو و عزم همگانی استارت‌آپ‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط، سازمان امور مالیاتی و... را طلب میکند.مساله مالیاتی استارت‌آپ‌ها همانند دیگر مسائل این حوزه به ضعف در شناخت دقیق این حوزه توسط دستگاه قانون‌گذاری باز می‌گردد و نبود قوانین متناسب با نوع کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها مشکلاتی را برای آنها در تمام حوزه‌ها مثل بورس، بیمه، مالیات، فیلترینگ و… ایجاد کرده است.


دسته بندی: دورنما
تاریخ: 12 مهر 1397 نظرات: 0

نسل‌های همپوشان حرکت در مسیری بی‌پایان

نسل‌های همپوشان حرکت در مسیری بی‌پایان در بهار سال 1899 ویلیام میلر سه نفر از اعضای فرقه بروکلین را ترغیب کرد پولشان را نزد او سرمایه‌گذاری کنند. میلر سودی باورنکردنی را به آنها وعده داد. در این قرارداد او هفته‌ای 10 درصد سود به اضافه یک کمیسیون برای جذب هر سرمایه‌گذار جدید را به آنها می‌داد. به زودی ویلیام میلر 520 درصدی انبوهی از سپرده‌گذاران را به سمت خود کشانید. هجوم آنقدر شدید بود که بنا به عبارتی «در نهایت پلکان منزلش سقوط کرد». میلر ادعایی کرد که موفقیتش را مدیون داشتن «اطلاعات محرمانه» است اما روش واقعی او 20 سال بعد و هنگامی آشکار شد که فردی به نام چارلز پانزی آن را تکمیل کرد.


دسته بندی: دورنما
تاریخ: 07 مهر 1397 نظرات: 0