مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

شهادت سردار قاسم سلیمانی در عراق

شهادت سردار قاسم سلیمانی در عراق
منابع رسمی رسانه ای در عراق سحرگاه جمعه اعلام کردند که سردار قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه «ابو مهدی مهندس» جانشین فرمانده الحشد الشعبی طی یک عملیات تروریستی در بغداد به شهادت رسیدند.


دسته بندی: بازتاب
تاریخ: 13 دی 1398 نظرات: 0

چگونه سایت خود را در گوگل ایندکس کنیم؟

بسیاری از مردم که از اینترنت استفاده می کنند حداقل روزی یک بار به گوگل برای جستجوی چیزی مراجعه می کنند.

شما که یک وبلاگ یا سایت دارید قطعا به دنبال جذب بازدیدکننده هستید و گوگل می تواند برای شما ورودی های زیادی جذب کند. و برای اینکار شما باید به گوگل مطالب سایت خود را ایندکس کنید. البته می شود نشست و منتظر بود که ربات های جستجوگر گوگل خود دست به کار شوند و مطالب شما را در گوگل ایندکس کنند. اما از آنجایی که همه دوست ندارند زمانی را از دست دهند، بهتر از خود دست به کار شویم. دسته بندی: بازتاب
تاریخ: 21 شهریور 1398 نظرات: 0

امام زمان عجل الله فرجه الشریف

حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف امام شیعیان در این زمان و آخرین فرد از ائمه دوازده گانه شیعه و سلسله‌ی چهارده نفری معصومین علیهم السلام می باشند. آن حضرت در سال 260 ه.ق پس از پدرشان امام حسن عسگری علیه السلام به امامت رسیدند و پس از یک دوره غیبت از سال 260 تا 329 ه.ق که به غیبت صغری موسوم است اکنون در غیبت کبری به سر می برند و شیعه انتظار ظهور آن حضرت را می کشد.


دسته بندی: بازتاب
تاریخ: 01 بهمن 1397 نظرات: 0

امام حسن عسکری علیه السلام

ابومحمد حسن بن علی عسکری علیهما السّلام (231 یا 232 - 260 ه.ق) یازدهمین امام شیعیان است. ایشان فرزند امام هادی علیه السلام است و پس از شهادت پدر بزرگوارشان در سال 254 به امامت رسیدند. سالهای امامت ایشان در شهر سامرا و غالبا تحت کنترل شدید خلفای عباسی سپری شد. به نحوی که ارتباط آن حضرت با شیعیان بسیار محدود و تنها به وسله وکیلان خاص آن حضرت بود.آن حضرت در سال 260 هجری به وسیله زهری که به دستور معتمد عباسی به ایشان خورانده شد به شهادت رسیدند. ایشان پدر حجت خدا بر زمین، امام زمان عجل الله فرجه الشریف می باشند.


دسته بندی: بازتاب
تاریخ: 01 بهمن 1397 نظرات: 0

امام هادی علیه السلام

علی بن محمد علیه السلام مشهور به امام هادی و امام علی النقی امام دهم شیعیان است. آن حضرت در سال 212 ق دیده به جهان گشود و در سال 220 ه.ق امامت شیعه از پدر بزرگوارشان به آن حضرت منتقل شد. مدت امامت آن حضرت حدود 34 سال است و در سال 254 ه.ق به دست معتمد عباسی به شهادت رسیدند.


دسته بندی: بازتاب
تاریخ: 01 بهمن 1397 نظرات: 0