مجله اینترنتی دیپروتد
سه شنبه، 1 اسفند 1396

Deep Rooted Journal

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


مدیران خلاق

دیپروتد موفقیت در اقتصاد امروز خلاقیت و نوآوری حیاتی است. خلاقیت و ابتکار منجر به سودآوری، خلق محصولات جدید و ایجاد روش‌هایی نو در ارزش‌آفرینی برای مشتریان می‌شود. بنابر پژوهش مؤسسه‌ی حسابرسی و مشاوره‌ی PwC در سال ۲۰۱۵، کسب‌وکارهای آمریکایی سالانه ۱۴۵ میلیارد دلار صرف تحقیق و توسعه می‌کنند.هلند مرکز ثقل فوود ولی

دیپروتد هلند مرکز ثقل فوود ولی 
داستان هلند در زمینه کشاورزی پر از درس هایی است که جهان باید فرا گیرد. هلند، کشوری کوچک، با 17 میلیون جمعیت به دومین صادرکننده محصولات غذایی جهان تبدل شده است.

هیجده کسب‌وکاری که بزودی نابود می‌شوند

دیپروتد هیجده کسب‌وکاری که بزودی نابود می‌شوند  چه بخواهیم چه نخواهیم در آینده نزدیک برخی از مشاغل حذف و یا محدود خواهند شد و در عوض کسب‌وکارهای نوظهور از راه خواهند رسید. اگر امروز به فکر نباشیم، فردا دیر خواهد بود. 

اکوسیستم کارآفرینی

دیپروتد اکوسیستم کارآفرینی 
تعریفی که از اکوسیستم کارآفرینی ارائه می شود، مفهومی کل نگر و تعاملی است که مفاهیمی نظیر خوشه ها، نواحی صنعتی، نظام نوآوری و بویژه مناطق یادگیرنده را تداعی می کند. 

فناوری لایفای انقلابی که اینترنت اشیاء را فراگیر می‌کند

دیپروتد فناوری لایفای انقلابی که اینترنت اشیاء را فراگیر می‌کند تصور کنید هر جایی که در معرض مستقیم تابش نور لامپ قرار بگیرید به اینترنت هم دسترسی داشته باشید، بدون اینکه در اطراف شما امواج رادیویی وایفای و اینترنت موبایل و یا پورت شبکه LAN وجود داشته باشد.

دسته بندی: آینده
تاریخ: 30 دی 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix