امروز: شنبه، 27 آبان 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


دوره سه روزه یادگیری عمیق و کاربردهای آن در حوزه پردازش تصویر و ویدئو

دوره سه روزه یادگیری عمیق و کاربردهای آن در حوزه پردازش تصویر و ویدئو 

بدین وسیله به اطلاع تمامی دانشجویان، محققان و علاقه مندان حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می رساند، کارگاه سه روزه ای جهت آشنایی و ارائه مطالب آموزشی جامع در حوزه یادگیری عمیق با تکیه بر مبانی و مفاهیم پردازش تصویر و ویدئو در پایان آذرماه (مورخ 29 و 30 اذر و یکم دی ماه) برگزار خواهد گردید. 
فینوکمپ 29 آبان تا 14 آذر

فینوکمپ 29 آبان تا 14 آذر 

فناوری اطلاعات در دنیای امروز به عنوان یکی از ضروریات زندگی بشر به شمار می‌آید. همچنین نیاز به برنامه‌نویسی‌های کاربردی در این زمینه بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین به جهت توسعه برنامه‌های فارسی با هدف تجاری‌سازی ایده‌های تخصصی در حوزه فینتک و ورود به بازار کار افراد توانمند و مستعد در این حوزه، ضرورت جذب این استعدادها به عنوان یک وظیفه ملی بر عهده ذینفعان این صنعت می‌باشد. در این راستا، فینووا میزبان ماراتن تخصصی فینتک در آذر ماه 96 می‌باشد.
رویداد تخصصی SkillUp

رویداد تخصصی SkillUp  همزمان با هفته جهانی کارآفرینی سومین رویداد "اسکیل آپ"  توسط جامعه فنی اصفهان در محل شتابدهنده اکسل برگزار می شود.  اسکیل آپ رویدادی تخصصی در حوزه ی IT و فناوری است که در راستای افزایش دانش و مهارت متخصصین  و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب برای هم افزایی و کمک به رشد این زیست بوم، توسط جامعه فنی اصفهان طراحی شده است.

درک مخاطب شرط اول موفقیت تبلیغات دیجیتالی

تبلیغات مدرس کارگاه تبلیغات دیجیتال در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال به بررسی نحوه تحلیل رفتار مشتریان پرداخت و ابزارهای ارتباط جمعی در دنیای امروز را یکی از ضروری‌ترین تجهیزات هر شخصی دانست و گفت: برای فعالیت در حوزه بازاریابی دیجیتالی شناخت مخاطب بسیار اهمیت دارد.

فرصت هایی باپای پیاده نوآوری و اربعین

فرصت هایی باپای پیاده نوآوری و اربعین 
"فرصتهایی با پای پیاده: نوآوری در اربعین" رویدادی است نوآورانه، کارآفرینانه و استارتاپی که به آماده سازی محصولات، خلاقیت ها و نوآوری ها برای ارائه در پیاده روی اربعین امسال کمک می کند.