امروز: چهارشنبه، 22 آذر 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


04/25 1396
Neuropace
Neuropace را به‌طور دقیق نمی‌توانیم یک استارت‌آپ توصیف کنیم، به‌واسطه آنکه این شرکت در سال 1997 در منطقه مانتین ویو واقع در کالیفرنیا تأسیس شده است.
 این شرکت در سه نوبت موفق شد سرمایه لازم برای پیشبرد اهداف خود را جمع‌آوری کند و در مجموع سرمایه 67 میلیون دلاری را از سرمایه‌گذارانی همچون Kleiner Perkins Caufield، Byers و New Enterprise Associates به دست آورد.
NeuroPace در حال طراحی یک دستگاه پزشکی است که به‌منظور شناسایی فعالیت‌های غیرمعمول مغزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار پس از آنکه فعالیت‌های غیرمعمول را شناسایی کرد، در ادامه از طریق ارسال پالس‌های خنثی‌کننده یا معکوس‌کننده سعی می‌کند پالس‌های مغزی غیرمعمولی که باعث به وجود آمدن تشنج در بیماران مبتلا به بیماری صرع می‌شوند را درمان کند.
درست همانند بسیاری از اختلالات عصبی، شروع تشنج در بیماران مبتلا به این بیماری عصبی با یک سری فعالیت‌های غیرمعمول مغزی جدا از هم و شناخته شده‌ همراه است. دستگاهی که NeuroPace به‌دنبال طراحی آن است RNS نام دارد. سامانه‌ای که عملکرد آن شبیه به یک ضربان‌ساز است.
این ابزار به‌طور خاص به‌منظور پیشگیری از تشنج طراحی شده است. این احتمال وجود دارد که دستگاه طراحی شده این شرکت بتواند به میلیون‌ها انسانی که در سراسر جهان به این بیماری مبتلا هستند و ممکن است در طی روز ناگهان به تشنج مبتلا شوند کمک کند.DRJ
منبع :
لینک :
کد مطلب: 1005050

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen