مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

پنج شنبه، 24 آبان 1397


06/20 1397
دیپروتد ضرورت حضور مدیر ارشد مالی در استارت‌آپ 
 اگر موسس استارت‌آپ در زمینه‌های مالی تجربه‌ای داشته باشد، شاید در ابتدای راه استخدام مدیر ارشد مالی را بی‌معنا بداند. اما این اشتباه بزرگی است و با پیشرفت کسب‌وکار، وضعیت استارت‌آپ پیچیده می‌شود و ضرورت حضور این فرد بیشتر دیده می‌شود:

 ناجی استارت‌آپ

مدیر ارشد مالی، وظیفه‌ای فراتر از جمع و تفریق اعداد دارد و کسی است که اهداف شرکت را زیر نظر دارد و عوامل و خطرات داخلی و خارجی را به‌خوبی می‌شناسد و به موقع در مورد هرکدام هشدار می‌دهد. در حقیقت او عقل سلیم یک استارت‌آپ است.

 جذب سرمایه بیشتر

وارد کردن پول زیاد به استارت‌آپ همیشه با ریسک بالایی همراه است و در این مواقع حضور مدیر ارشد مالی خیال کارآفرین را از بابت این مسأله راحت می‌کند. زیرا او مسئول مدیریت بودجه، تجزیه و تحلیل سود و هزینه، پیش‌بینی نیازها و همچنین تضمین مسائل مالی است. از طرفی سرمایه‌گذاران به شرکت‌هایی که مدیر مالی کاربلدی داشته باشند، زودتر و بیشتر اعتماد می‌کنند، زیرا اطمینان دارند با کمترین خطر ممکن روبرو خواهند بود و مدیر مالی نیز دقیق‌تر از هرکسی برای آنها توضیح می‌دهد که قرار است با پول آنها چه کارهایی انجام دهند.

 اهمیت نگاه کارآفرین به استارت‌آپ

ذهنیت کارآفرین بسیار حائز اهمیت است. اگر کارآفرینی نگاهش کوتاه‌مدت باشد و به اندازه کافی صبور نباشد، داشتن این پست حیاتی را غیرضروری می‌داند. اما فردی که به‌دنبال پیشرفت و بزرگ‌تر کردن استارت‌آپ خود است، با وجود همه سختی‌ها از اهمیت حضور مدیرمالی کم نمی‌کند و شرایط را تا جایی که می‌تواند برای همکاری با این فرد ایجاد می‌کند.منبع :
لینک :
کد مطلب: 10244244
تاریخ و زمان انتشار: 20 شهریور 1397, 22:00
لینک کوتاه مطلب:
https://deeprooted.ir/244
ضرورت حضور مدیر ارشد مالی در استارت‌آپ

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
 
سمت نو
اخبار

رویدادها
کسب و کار های نوپا

TED

معرفی کتاب

سبک زندگی

معرفی سایت