مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

07/30 1397
چگونه می شود یک فرد تاثیر گذار شد با افزایش روش های تبلیغاتی نوین و جدید و از آنجایی که دیگر روش های قدیمی جواب نمی دهند بازاریابی اینفلوئنسر مارکتینگ تقریبا جای همگونه تبلیغات را گرفته است چرا که بسیار پربازده و براحتی می توانید با آن برند سازی کنید . و با کمک اینفلوئنسرها می توان اعتماد کاربران را برای خرید محصولات جلب کرد .
علاقه مندی های خود را پید کنید ، هر چیزی که در شما شور وشوق ایجاد می کند به دنبال آن بروید .
سعی کنید منحصر بفرد باشید ، هر کاری که می خواهید انجام دهید سعی کنید ایده های نو داشته باشید و به مانند دیگران کار نکنید .
برای کانال و شبکه های اجتماعی تان راهبرد داشته باشید ، محتوای خودتان را برنامه ریزی کنید یعنی بدانید در چه زمانی چه پستی را می خواهید قرار دهید .
محتوای خوب تولید کنید ، از آنجایی که این روزها محتوا حرف اول را در شبکه های اجتماعی می زند سعی کنید یک محتوای کامل و خوب تولید کنید و از هزینه و زمان بری آن هراسی نداشته باشید.
 
چگونه می شود یک اینفلوئنسر شویم ؟
سریعترین و ساده ترین راه برای افزایش مخاطبان ، کار با یک شخص تاثیرگذار است . شما می توانید مطلبی جالب از آن فرد را در صفحه خود به اشتراک بگذارید و درباره آن بنویسید کافی است آن شخص آن مطلب را لایک کند .
سعی کنید با مخاطبان خود تعامل داشته باشید و به دنبال هر نظر آنها ، پاسخ آنها را بدهید .
با شناخت شبکه های اجتماعی و مخاطبان و علاقه مندی های آنها تولید محتوا داشته باشید . و پیشنهادات آنها را هم در نظر بگیرید.
کانال ها و شبکه هایی را انتخاب کنید که به خوبی می توانید در آنها فعالیت داشته باشید مانند فیسبوک و اینستاگرام . و همه تمرکز و تلاش خودتان را برای رشد این شبکه هایتان بگذارید .

چگونه می شود یک اینفلوئنسر شویم ؟
ثابت قدم باشید و طبق برنامه ریزی جلو بروید ، سعی کنید در زمان ها و روزهای خاص پست قرار بدهید این گونه فالوورهای شما به اشتیاق بیشتری شما را دنبال خواهند کرد . محتوا گذاری خود را به تعویق نیاندازید به گونه ای نباشد که یک روز چند پست قرار دهید و شاید تا چند هفته پستی منتشر نکنید .
برای خودتان هم تبلیغات کنید ، چرا که هر چند شما محتوای عالی داشته باشید ولی اگر کسی آنها را نبیند فایده ای ندارد پس در کنار تولید محتوا به فکر ارتقا و افزایش بازدید خود باشید و تبلیغات کنید.منبع :
لینک :
کد مطلب: 8167
تاریخ و زمان انتشار: 30 مهر 1397, 16:00
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8167
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • از سیر تا پیاز اینفلوئنسر مارکتینگ
 • رهبر بازار اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران کیست؟
 • با رعایت این ۱۰ نکته اینفلوئنسر شویم
 • سازمان به عنوان اینفلوئنسر
 • چگونه به یک اینفلوئنسر تبدیل شویم؟
 • اینفلوئنسر مارکتینگ چیست و چرا باید آن را انجام دهیم؟
 • چطور اهداف خود را در اینفلوئنسر مارکتینگ تعریف کنیم؟
 • چطور اینفلوئنسرهای هدف خود را شناسایی کنیم؟
 • چگونه می شود یک فرد تاثیر گذار شد
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت