اینفلوئنسر ایرانی
اینفلوئنسر ایرانی نگین میرصالحی اینفلوئنسر ایرانی حوزه مد و فشن توانست برنده جایزه برترین اینفلوئنسر سال ۲۰۱۷ مراسم Revolve Awards را بدست آورد. اینفلوئنسرمارکتینگ روش جدید تبلیغات در دنیای مدرن است و چه طرفدار آن باشید و چه با بی‌تفاوتی از کنار آن عبور کنید، باید این موضوع را بپذیرید. شرکت Revolve از یک تکنیک فوق‌العاده قدرتمند برای بازاریابی استفاده کرده و تا اینجا از تمام رقبای خود چند قدم جلوتر است.

فروشگاه اینترنتی Revolve که با استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ به شهرت جهانی رسیده است؛ امسال مراسم باشکوهی را برای انتخاب برترین اینفلوئنسرها برگزار کرده است. مسابقات این مراسم در ۱۷ دسته‌بندی برگزار شد و برندگان با رای مردم و داوران انتخاب شدند. Revolve Awards با هدف ساختن یک مراسم سالیانه با موضوع خلاقیت، همکاری و نوآوری در زمینه اینفلوئنسرها، مد، فشن و موسیقی برگزار شد. درواقع این شرکت با برگزاری این مراسم، اکوسیستم زیبایی، برندها و اینفلوئنسرهای فشن خود را به یک ماهیت قابل قضاوت تغییر داد. هیچ شرکتی مانند Revolve تا به حال روی اینفلوئنسرها سرمایه‌گذاری نکرده است و این موضوع قدرت این شرکت را در این فضا نشان می‌دهد. و از آنجایی این مراسم‌ها از قانون خاصی پیروی نمی‌کنند بنابراین هیچ‌کس مانع تولید محتوای خلاقانه شرکت Revolve نمی‌شود.


جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید