ترانسفر فرودگاهی چیست ؟
با hotelairport در رابطه با معنی و مفهوم ترانسفر فرودگاهی همراه باشید.

ترانسفر فرودگاهی به وسیله ی نقلیه ای گفته می شود که به رفت و آمد مسافران از مبدا (هتل) به فرودگاه و از فرودگاه به مقصد (هتل) را شامل می شود.

ترانسفر فرودگاهی معمولا روی همه ی تورها و هتل ها وجود دارد اما مواردی است که شامل ترانسفر فرودگاهی نمی شود بنابراین مسافر باید به صورت جداگانه آن را درخواست کند.

در حالت معمول ترانسفر به صورت گروهی با مینی بوس و یا ون قابل ارائه است اما در برخی موارد بنا به درخواست مسافران به صورت تاکسی نیز ارائه می گردد.
 

سامانه ترانسفر فرودگاهی مجموعه ای ارزنده است که خدمات ویژه ای را برای انتقال مسافران از فرودگاه ها به داخل تهران و بالعکس انجام می دهد.

همچنین اگر بخواهید از فرودگاه به صورت آنلاین تاکسی رزرو نمایید به راحتی از طریق همین سایت و لینک زیر می توانید اقدام نمایید. خدمات در مناطق ۲۲ گانه ی تهران و اطراف تهران و کرج انجام می گیرد.

خدمات ترانسفر فرودگاهی از درب منزل تا فرودگاه و از فرودگاه تا درب منزل قابل ارائه است. شما چه راهی سفر باشید چه از سفر برگردید می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده نمائید.

استفاده از هتل های فرودگاهی

هتل های فرودگاهی مناسب افرادی با شرایط زیر است :
• توقف طولانی بین دو پرواز
• کنسل شدن پرواز
• تاخیر طولانی پرواز
• زود رسیدن به فرودگاه جهت جلوگیری از ماندن در ترافیک
• مسافران و خدمه ی پرواز

شما همواره می توانید از هتل های فرودگاه امام خمینی استفاده کنید این هتل ها دارای خدماتی نوین هستند و امکان اقامت کوتاه مدت (۳ ساعته و ۶ ساعته) و اقامت روزانه امکان پذیر است اگر ساعت پرواز شما به گونه ای بود که نیاز به صرف صبحانه، ناهار، شام بود و یا علاقه مند بودید از استخر، ماساژ، اسپا و … استفاده کنید
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید