- فهرست کارگزاری های بورس در سراسر کشور

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
03/1 1399
فهرست کارگزاری های بورس در سراسر کشور
فهرست ۱۰۷ کارگزاری بورس در سراسر کشور و نکات مهم برای فعالیت در بازار سرمایه
بازار سرمایه ایران، یکی از بازارهای بورس پیشرو در خاورمیانه و آسیا بوده که بیش از نیم قرن قدمت دارد. اکنون صدها شرکت صنعتی و خدماتی در ده ها گروه، در بازار سرمایه کشور فعال بوده و هر شهروند ایرانی و غیر ایرانی که طبق قانون، کد بورس و شرایط معاملات را داشته باشد، می تواند نسبت به خرید و فروش هر نوع سهمی اقدام کند. هم اکنون بیش از ۱۰ درصد جمعیت ایران، معادل ۹ میلیون نفر، کد بورس دارند و روزانه بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان سهام در بازار سرمایه کشور مورد داد و ستد اینترنتی قرار می گیرد.

بسیاری از سهام در بازار امروز، در کف قیمتی خود هستند و برای کسانی که نگاه بلند مدت در سرمایه گذاری را توشه راه خود کرده اند و قصد دارند از بازارهای موازی (سکه-ارز-طلا و مسکن و خودرو) خارج شده و به دنبال سود بیشتر با توزیع ریسک در سرمایه خود هستند، وضع امروز بازار سرمایه کشور برای افرادی که با مطالعه و دید کافی وارد می شوند، یک فرصت عالی به شمار می رود.

در حال حاضر، ۱۰۷ کارگزاری رسمی و مجوز دار از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران فعال هستند که در مراکز استان ها و برخی از شهرهای کشور، نمایندگی داشته و هموطنان می توانند با مراجعه به درگاه کارگزاری های فعالی که در این گفتار به آن اشاره شده است، نسبت به اخذ کد بورس و دسترسی معاملات آنلاین اقدام کنند. حتی اگر به شیوه معاملاتی در بازار بورس آشنایی ندارید، تالار مجازی  رسمی بورس ایران به صورت رایگان، به شما آموزش می دهد و تا سطح دریافت گواهینامه های ۷ گانه حرفه ای بورس کشور هدایت می شوید.

اکنون با دسترسی معاملات آنلاینی که کارگزاری های رسمی در اختیار سهامداران قرار داده اند، نیازی به مراجعه به تالار حافظ بورس تهران نیست.

طبق اعلام رسمی مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، تا مهر ماه سال ۱۳۹۵، بیش از ۹ میلیون ایرانی، کد سهامداری بورس دریافت کرده که بیش از ۲ میلیون نفر از آنان را بانوان تشکیل می دهند.

با این حساب، اکنون بیش از یک دهم جمعیت ایران، کد بورس داشته و می توانند در بازار فعالیت کنند. هم اکنون ۶۶۹۴ نماد در بازار بورس ایران فعال است که ۵۴۳۷ نماد در بورس انرژی، ۴۲۰ نماد در بورس تهران و ۶۰ نماد در بورس کالا فعالیت دارد.


پرتال: بدون دانش فنی، فروشگاه اینترنتی خود را بسازید!

ثبت‌نام کنید، رایگان تابلوخوانی و روان‌شناسی بازار سرمایه یاد بگیرید!

این ماشین کنترلی خوش فرمون را با قیمت باورنکردنی بخرید!(فقط امروز)

گفتنی است، طبق اعلام مسئولان بازار سرمایه کشورمان، اکنون ۱۱۷ کد بورس برای سرمایه گذاران حقوقی خارجی صادر شده که بخشی از واقعیت های سرمایه گذاری بین المللی در کشور است.

روزانه به طور متوسط، بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان سهام، در بازار سرمایه کشور خرید و فروش می شود که برای آگاهی از جزییات روزانه معاملات سهام در بازار بورس کشور، می توانید هر روز از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۲:۳۰ دقیقه به سامانه معاملاتی آنلاین مراجعه کنید.

قیمت لحظه ای سهام شرکت های بازار بورس ایران را در TSETMC دنبال کنید.

این درگاه، که صفحه نخست آن، هر روز به صورت تصویر بالا ارائه می شود، روزانه مورد مراجعه صدها هزار شهروند بورس باز ایرانی از داخل و خارج از کشور قرار می گیرد و از جمله درگاه های پر بیننده دولتی در فضای مجازی به شمار می رود.

اگر شما نیز علاقمند هستید که برای مدتی، بازار های موازی (سکه- ارز- مسکن و طلا) را فراموش کنید و به دنیای جذاب و جالب و هیجانی بازار بورس کشور بپوندید، توصیه می کنیم که نکاتی که در این گفتار به طور اجمالی بیان شده است را مطالعه کنید.

در آینده، در سلسله گفتارهایی، به معرفی مصور و مشروح سامانه ها و شیوه های معاملاتی و روانشناسی بازار سرمایه خواهیم پرداخت.

در گزارش امروز با ما همراه باشید.
چه کسانی می توانند کد بورس بگیرند؟

شرط فعالیت در بازار سرمایه ایران، در اختیار داشتن کد بورس حقیقی (مخصوص اشخاص) و کد بورس حقوقی (مخصوص اشخاص حقوقی مانند شرکت ها) است. دریافت کد بورس، رایگان بوده و با مراجعه به یکی از ۱۰۷ کارگزاری فعال بورس کشور که در این گفتار ارائه شده است، می توانید نسبت به دریافت کد بورس اقدام کنید.

برای دریافت کد بورس، ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی و تکمیل فرم ثبت نامی، کفایت می کند. صدور کد بورس، امروزه ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت انجام می شود. افرادی که خواهان دسترسی معاملات آنلاین (خرید و فروش اینترنتی سهام) هستند، می توانند فرم درخواست کدکاربری و رمز عبور معاملاتی آنلاین را نیز به یکی از ۱۰۷ کارگزاری معرفی شده در این گفتار ارائه دهند.

با دریافت کد کاربری و رمز عبور در سامانه معاملات آنلاین بازار بورس کشور، می توانید از هر نقطه ایران و خارج از کشور، در ساعات رسمی معاملاتی، نسبت به خرید و فروش سهام به هر تعداد میزان (ریالی) که علاقمندید، اقدام کنید.

برای آشنایی با فعالیت عملی در بازار بورس کشور، از تالار مجازی بورس ایران که فضای آموزشی (مقدماتی تا حرفه ای) است، استفاده کنید.
مهمترین فایده فعالیت در بازار بورس چیست؟

مهمترین فایده فعالیت در بازار بورس، تزریق نقدینگی (تامین مالی) به فعالیت های شفاف اقتصادی، صنعتی و خدماتی در کشور است که رونق تولید و اقتصاد را برای شرکت های فعال در این بازار به دنبال خواهد داشت. از طرفی، فعالیت در بازار بورس، شما را با طیف گسترده ای از شرکت ها در حوزه ها و گروه های مختلف صنعتی آشنا می کند و اشراف اطلاعاتی شما را با دماسنج اقتصاد ایران نسبت به موضوعات اقتصادی و مالی و صنعتی، افزایش می دهد.

در کنار مشارکت در فعالیت های شفاف اقتصادی و کمک به رونق اقتصادی کشور، یکی از فواید بازار سرمایه، علمی بودن فضای آن است که افرادی که روش های تحلیل بنیادی و تکنیکال را می دانند، تا حدودی می توانند موفقیت های بیشتری در بازار کسب کنند.

جدید ترین اطلاعات صورت های مالی حسابرسی شده و حسابرسی نشده شرکت های بازار بورس را در سامانه کدال مشاهده کنید.
حداقل و حداکثر تعداد سهام و قیمت سهام بازار چگونه است؟

حداقل و حداکثری برای تعداد سهام قابل خریداری یا فروش برای سهامداران وجود ندارد. هر فردی با در اختیار داشتن کد بورس، می تواند در ساعات معاملاتی، نسبت به خرید و فروش هر سهمی اقدام کند. خوشبختانه در بازار سهام ایران، هم اکنون، برخی از سهم ها، بسیار پایین تر از ارزش ذاتی، خرید و فروش می شود و این برای کسانی که به قصد سرمایه گذاری بلند مدت در اقتصاد ایران، برنامه ریزی دارند، فرصت های خوبی را فراهم کرده است.

در حال حاضر، در بازار سرمایه کشور، سهم هایی زیر ۱۰۰۰ ریال و حتی ۵۰۰ ریال داریم و سهم هایی بالای ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ ریال نیز موجود است. با توجه به فاکتورهای ریسک پذیری، اشراف اطلاعاتی، تحلیل های گوناگون و انتظارها و آرمان های سرمایه گذاران، می توانند نسبت به خرید و فروش سهام اقدام شود.

نه قیمت پایین هر سهم نشان دهنده برازندگی یا بی ارزشی یک سهم است، و نه قیمت بالای هر سهم از دید عموم، مبین پر پتانسیل بودن یا حباب دارن بودن قیمت است. آنچه در بازار سرمایه حرف اول را می زند، توجه به شفافیت مالی و تحلیل صورت های مالی شرکت ها و نگاه به فاکتور سود آتی در تحلیل وضعیت صنعت یک شرکت و بازار حال و آینده است که بهتر است در خرید و فروش سهام، رعایت شود.

جدید ترین اطلاعات از بازار بورس کشور و فهرست کارگزارهای رسمی و تعلیق شده را در سایت SEO.IR مشاهده کنید
فهرست کارگزاری های فعال و رسمی بازار بورس ایران

فهرست کاملی از کارگزاری های فعال و مجوز دار از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران که به روز ترین فهرست در سال ۱۳۹۶ است را در ادامه مشاهده می کنید. اگر در شهر محل سکونت شما، این کارگزاری ها نمایندگی ندارند، به مرکز استان رفته و درخواست کد معاملاتی و دسترسی معاملات آنلاین بکنید. فراموش نکنید که شما بعد از ۱ بار رجوع به کارگزاری ها، تا ۵۰ سال دیگر هم نیازی به مراجعه به کارگزاری یا سازمان بورس برای انجام خدمات خرید و فروش و انتقال وجه و دریافت سود سهام و امثالهم را نخواهید داشت و همه فرآیند ها، ۱۰۰ درصد اینترنتی انجام می شود.

    کارگزاری آبان
    مدیر: مصطفی مهمانداری / شماره ثبت:  ۱۰۶۴۵ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری آبتین استاک
    مدیر: سیدمحمدحسینی عبدالهی / شماره ثبت: ۱۰۸۰۸/ تاریخ ثبت: ۱۳۸۹ / محل ثبت: قزوین

    کارگزاری آپادانا
    مدیر: غلام حسن آرمان / شماره ثبت: ۱۰۶۸۸ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: قزوین

    کارگزاری آتی ساز بازار
    مدیر:‌ پویان دارابی / شماره ثبت: ۱۰۶۴۲ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری آتیه
    مدیر: حمید رضا دانش کاظمی / شماره ثبت: ۱۰۶۳۵ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت : تهران

    کارگزاری  آثل
    مدیر: محمد آشور زاده / تاریخ ثبت: ۱۰۶۷۳ / محل ثبت:‌ تهران/ تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری آراد ایرانیان
    مدیر: عبداله سالم / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران/ شماره ثبت: ۱۰۶۲۰

    کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان
    مدیر: بهادر شمس / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: اصفهان / شماره ثبت: ۱۰۶۲

    کارگزاری آرمون بورس
    مدیر: صادق عجمی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۸۵

    کارگزاری آریا بورس
    مدیر: علی رستگار مقدم / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: مشهد / شماره ثبت: ۱۰۶۵۱

    کارگزاری آریا نوین
    مدیر: محمد بختیار نصر آبادی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۳۳

    کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (پارسیان کالای کشاورزی)
    مدیر: علی اصغرزاده صادق / شماره ثبت: ۱۰۷۶۸ / محل ثبت: تهران/ تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری آگاه
    مدیر: محمدرضا سرافراز یزدی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۹۳ / محل ثبت: ساری

    کارگزاری اردیبهشت ایرانیان
    مدیر: ناصر آقاجانی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۵۹ / محل ثبت: اصفهان

    کارگزاری ارزش آفرین الوند (بدره سهام)
    مدیر: مصطفی رضایی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / شماره ثبت: ۱۰۷۳۵ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری ارگ هومن
    مدیر: محسن عباسلو / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / محل ثبت: کرمان / شماره ثبت: ۱۰۷۱۳

    کارگزاری اطمینان سهم
    مدیر: حسین ایزدی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / شماره ثبت: ۱۰۶۹۸ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری امید سهم
    مدیر: سید جلال صادقی شریف / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۲۱ / محل ثبت: رشت

    کارگزاری امید آوید
    مدیر: محسن شهیدی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۵۸ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری امین سهم
    مدیر: مرتضی شریفیان / تاریخ ثبت: ۱۰۶۳۴ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری ایران سهم
    مدیر: سیمین دخت میردامادی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۴۶ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری ایساتیس
    مدیر: پویا علیرضا رعیتی شوازی / شماره ثبت: ۱۰۶۹۷ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: یزد

    کارگزاری ایمن بورس
    مدیر: تیمور ابوحمزه / شماره ثبت: ۱۰۶۱۰ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: کرمان

    کارگزاری بازار سهام
    مدیر: ملک محمد یحیاییان / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۰۳ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری بانک اقتصاد نوین
    مدیر: علیرضا فهیمی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۸۹ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری بانک پاسارگاد
    مدیر: محمد عابد / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: اراک / شماره ثبت: ۱۰۶۵۴

    کارگزاری بانک آینده (تات)
    مدیر: فردین آقا بزرگی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: ساری / شماره ثبت: ۱۰۶۶۳

    کارگزاری بانک تجارت
    مدیر: امیر شیروانی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۵۶

    کارگزاری بانک توسعه صادرات
    مدیر: سید رضا علوی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸/ محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۱۲
    کارگزاری بانک رفاه کارگران
    مدیر: مهدی دلبری / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۴۱ / محل ثبت:‌تهران

    کارگزاری بانک سامان
    مدیری: حمید رضا مهرآور / شماره ثبت: ۱۰۷۱۰ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری بانک سپه (کاسپین مهر ایرانیان)
    مدیری: مهرداد نعمتی / شماره ثبت: ۱۰۷۱۷ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری بانک صادرات ایران
    مدیر: حیدر سلیتی / شماره ثبت: ۱۰۷۱۴ / محل ثبت: ۱۳۸۸ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری بانک صنعت و معدن
    مدیر: محمد ثریا نژاد / شماره ثبت: ۱۰۷۰۹/ محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری بانک مسکن
    مدیر: محمد مهدی بحر العلوم / شماره ثبت: ۱۰۶۲۹ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری بانک ملت
    مدیر: عباس نیکچری / شماره ثبت: ۱۰۶۲۹ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری بانک ملی ایران
    تاریخ ثبت: ۱۳۸۷/ شماره ثبت: ۱۰۶۱۷ / محل ثبت:‌ تهران

    کارگزاری بانک کارآفرین
    مدیر: سیده لیلا مجیدی زاویه / شماره ثبت: ۱۰۶۶۰ / محل ثبت: اردبیل / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری بانک کشاورزی
    مدیری: حسین خزلی خرازی / شماره ثبت: ۱۰۶۷۴ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری باهنر
    مدیر: سید محمود حسینی پور / شماره ثبت: ۱۰۷۰۱/ محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری برهان سهند
    مدیری: مجتبی بنی فر / شماره ثبت: ۱۰۶۷۲ / محل ثبت: تبریز / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری بهمن
    مدیر: مهدی کباری / شماره ثبت: ۱۰۶۵۷ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: مشهد

    کارگزاری بهین پویا
    مدیر: نادر جزایری / شماره ثبت: ۱۰۶۷۸ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: اصفهان

    کارگزاری بورس ابزار
    مدیر: سید علی محمودی / شماره ثبت: ۱۰۶۹۱ / محل ثبت:‌ تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری بورس بهگزین
    مدیر: محمد روشن پور / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۵۹۷/ محل ثبت: تهران

    کارگزاری بورس بیمه ایران
    مدیر: محمد اصولیان / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۱۹

    کارگزاری بورسیران
    مدیر: محمد رضا امیری / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: ۱۰۶۷۵ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری پارس ایده بنیان
    مدیر:‌ ژاک نصیری / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۳۱ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری بانک انصار (پارس گستر خبره)
    مدیر: عبداله رحیم لوی بنیس / شماره ثبت: ۱۰۶۶۸ / محل ثبت:‌ مشهد/ تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری پارس نمود گر
    مدیر: اسماعیل میرزایی قمی / شماره ثبت: ۱۰۶۱۱ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران
    کارگزاری پارسیان
    مدیر: محید سوری / شماره ثبت: ۱۰۶۴۳ / محل ثبت:‌ مشهد / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری پگاه یاوران نوین
    مدیر: مهدی میرشاه محمد / شماره ثبت: ۱۰۶۲۷ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری تامین سرمایه نوین
    مدیر: ساسان اله قلی / شماره ثبت: ۱۰۶۹۵ / محل ثبت: شیراز / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری آینده نگر خوارزمی
    مدیر: عبدالرحیم رستم کلایی / محل ثبت:‌ زنجان / شماره ثبت: ۱۰۶۵۲ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری تدبیر گران فردا
    مدیر: محسن رحمتی / محل ثبت: قزوین / شماره ثبت: ۱۰۶۵۵ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری تدبیر گر سرمایه
    مدیر: سید علی هاشمی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۴۴ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری توازن بازار (فلزات توازن)
    مدیر: محمد روحی / شماره ثبت: ۱۰۷۴۹ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / محل ثبت: مشهد

    کارگزاری توسعه اندیشه دانا
    مدیر: محمد حسن شمسی / شماره ثبت: ۱۰۷۳۱ / محل ثبت: مشهد / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری توسعه سرمایه دنیا
    مدیر: حسنعلی بشارت احسانی / شماره ثبت: ۱۰۶۸۶ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری توسعه سهند
    مدیر: کیارش هومن / شماره ثبت: ۱۰۶۸۷ / محل ثبت: تبریز / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری توسعه فردا
    مدیر: بهمن سید زارع / شماره ثبت: ۱۰۷۱۵ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری توسعه کشاورزی
    مدیر: مژده ملایی / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / شماره ثبت: ۱۰۷۲۸

    کارگزاری جهان سوم
    مدیر: فرشید اردبیلیون جهانی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۹۴ / محل ثبت : تهران

    کارگزاری حافظ
    مدیر: محمد اقبال نیا / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۷۱ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری خبرگان سهام
    مدیر: محمد کفاش / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۳۸ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری اقتصاد بیدار
    مدیر: حسن رضایی پوز قرانقیه / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸/ شماره ثبت: ۱۰۷۱۱ / محل ثبت: تهران

    کارگزاری دنیای خبره
    مدیر:‌مهناز صادق نوبری / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۳۶ / محل ثبت:‌ تهران

    کارگزاری دنیای نوین
    مدیر: فریال تربتی / شماره ثبت: ۱۰۶۶۹ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری
    تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۵۳

    کارگزاری راهنمای سرمایه گذاران
    مدیر: شاهرخ بدیعی / شماره ثبت: ۱۰۶۰۲ / شماره ثبت: ۱۰۶۰۲ / محل ثبت : تهران

    کارگزاری رضوی
    مدیر: کمال خانزاده / شماره ثبت: ۱۰۶۴۸ / محل ثبت:‌مشهد / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷
    کارگزاری ساو آفرین
    مدیر: مهدی لازی / شماره ثبت: ۱۰۶۷۹ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری سپهر باستان
    تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت:‌تهران / شماره ثبت:‌۱۰۶۶۷

    کارگزاری ستاره جنوب
    مدیر: امیر حسین فرجاد منش / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۳۲ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری سرمایه گذاری ملی
    مدیر: ‌مهدی مقدسی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۵۰ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری سرمایه و دانش
    مدیر: علی گشاده فکر / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۶۶

    کارگزاری سهام بارز
    مدیر: نرگس افشار / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۹۰

    کارگزاری سهام پژوهان شایان
    مدیر: سیروس رحمانی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۳۰

    کارگزاری بانک خاورمیانه
    مدیر: علیرضا قنبر عباسی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت : ۱۰۶۱۸

    کارگزاری سهام گستران شهرق
    مدیر: مهدی کاشی زنوزی / محل ثبت: ‌مشهد / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۶۲

    کارگزاری سهم آذین
    مدیر:‌سولماز اسماعیلی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۹۹/ تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری سهم آشنا
    مدیر: شهریار شهمیری / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۶۴

    کارگزاری بانک دی
    مدیر: حامد فلاح جوشقانی / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۰۴

    کارگزاری سهامیار
    مدیر: حسین یارچانی / محل ثبت:‌ تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۶۵ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری سی ولکس
    مدیر: محمد رضا الهی فرد / شماره ثبت: ۱۰۶۹۶ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری سیمابگون
    مدیر: داود معمار زاده / شماره ثبت: ۱۰۷۱۶ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری سینا
    مدیر: سینا محمد رشیدی زاده / شماره ثبت: ۱۰۶۷۷ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری شاخص سهام
    مدیر: پرویز افراسیابی / شماره ثبت: ۱۰۶۰۹ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری شهر
    مدیر: صفر جباری / محل ثبت: تهران/ تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / شماره ثبت: ۱۰۷۲۴

    کارگزاری صبا تامین (کیمیا سهم)
    مدیر: محمود گودرزی / شماره ثبت: ۱۰۶۴۹ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری صبا جهاد
    تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۸۰

    کارگزاری ملل
    مدیر: پویا علی متولی / شماره ثبت: ۱۰۷۲۹ / محل ثبت: شیراز / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸
    کارگزاری فارابی
    مدیر: رحمان بابا زاده / شماره ثبت: ۱۰۷۳۴ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری فولاد مبنا
    مدیر: حسین قلی پور / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷ / شماره ثبت: ۱۰۶۹۲

    کارگزاری فیروزه آسیا
    مدیر: بهنام چاوشی / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / شماره ثبت: ۱۰۷۰۰

    کارگزاری مبین سرمایه
    مدیر: محمد علی شریفی نیا / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸ / محل ثبت:‌ اصفهان / شماره ثبت: ۱۰۷۰۵

    کارگزاری مدبر آسیا
    مدیر: مهدی حیدر زاده / شماره ثبت: ۱۰۷۳۶ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری مشاوران سهام
    مدیر: علی یار صالحی / شماره ثبت: ۱۰۶۳۷ / محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری مهر اقتصاد ایرانیان
    مدیر: محسن محمدی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۴۰ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری مفید
    مدیر: هادی مهدی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۰۳ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری مهر آفرین
    مدیر: اسماعیل فوادیان / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۲۸ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری نماد شاهدان
    محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۲۷ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری نهایت نگر
    مدیر: فرهاد عبداله زاده / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۰۲ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری نو اندیشان بازار سرمایه
    مدیر: محسن عینی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۶۸ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری کارآمد
    مدیر: فرزام ابوعلی / محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۶۲۵ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

    کارگزاری کالای خاورمیانه
    مدیری: محمد حسن کمال آبادی/ محل ثبت: تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۲۳ / تاریخ ثبت: ۱۳۸۸

    کارگزاری پیشگامان بهپرور (کالای کشاورزی بهپرور)
    مدیر: عاطفه حقیقی نیا / محل ثبت:‌ تهران / شماره ثبت: ۱۰۷۳۷ / تاریخ ثبت:‌۱۳۸۸

    کارگزاری گنجینه سپهر پارت
    مدیر: عباس سلطانی دعوی / شماره ثبت: ۱۰۶۷۶/ محل ثبت: تهران / تاریخ ثبت: ۱۳۸۷

نکات مهم

    آموزش انلاین: اگر قصد دارید در روزها و ماه های آینده وارد بازار بورس کشور شوید، آموزش آنلاین و رایگان فعالیت در بازار را در سایت آموزشی رسمی بازار سرمایه ایران دنبال کنید.

    تبلیغات قلابی!: مراقب کانال های تلگرامی باشید که برای خرید و فروش سهام تبلیغات می کنند. کانال های متقلب را به پلیس سایبر کشور گزارش کنید.

    خبرگزاری رسمی: خبرگزاری رسمی بازار بورس ایران، سنا است.

    روانشناسی بازار: در خرید و فروش سهام، آنچه بیش از هیجانات و روند بازار اهمیت دارد، روانشناسی بورس و تحلیل دقیق و همه جانبه صورت های مالی و توجه به فاکتور سود آتی در سرمایه گذاری است.

    اصل صبوری و صبوری: به قول وارن بافت: صبوری در سرمایه گذاری، از میزان پول سرمایه گذاری شده، اهمیت بیشتری دارد.

    گواهی های حرفه ای: اگر قصد دارید به عنوان کارشناس رسمی در بازار بورس کشور در حوزه خرید و فروش سهام، مشاوره، فعالیت در کارگزارها و امثالهم فعالیت کنید، می بایست گواهی های حرفه ای از سازمان بورس دریافت کنید. برای ثبت نام در آزمون، به این نشانی مراجعه کنید.

    کدال: دقیق ترین مشخصات صورت های مالی کلیه شرکت های پذیرفته شده در بازار سرمایه ایران را در درگاه کدال مشاهده کنید.

    سمتا: اگر در معاملات روزانه بورس، با تخلفی مواجه شدید، از طریق سامانه سمتا اطلاع رسانی کنید.

    کارگزاری ها : فهرست کارگزاری های تعلیق شده و همچنین کارگزاری های لغو شده را نیز در نشانی های معرفی شده بررسی نمایید.

    انجمن های اینترنتی: مراقب سیگنال ها و اطلاعاتی که کاربران در ده ها انجمن اینترنتی رایگان و غیر کنترل شده امروز فضای جامعه اطلاعاتی کشور می دهند باشید. هیچ گاه بدون تحلیل، خرید و فروش نکنید.

    اپلیکیشن ها: یکی از بهترین راهکارها برای مطلع بودن از وضعیت بازار سرمایه و خرید و فروش سهام، دانلود و نصب رایگان اپلیکیشن معاملاتی کارگزاری ها روی گوشی هوشمند است.

منبع :
لینک :
کد مطلب: 9784
تاریخ و زمان انتشار: 1 خرداد 1399, 01:22
واژگان کلیدی: , Tsetmc همراه, آموزش بورس, آموزش خرید آنلاین سهام کارگزاری آگاه, اخبار بورس امروز, اخبار بورس تلگرام, اخبار بورس تهران, اخبار بورس خودرو, اخبار مهم بورس, اقتصاد نیوز بورس, برنامه خرید سهام, بهترین سهام برای خرید در بورس , بورس اصفهان امروز, تالار بورس, تغییر شماره تلفن در سامانه سجام, ثبت نام در بورس مفید, ثبت نام در بورس کالا, حداقل مبلغ خرید در بورس, خبر فوری بورس, خرید سهام بانک ملت, خرید سهام در آمریکا, سجام مفید, نرم افزار خرید و فروش سهام, پیشبینی بورس فردا, کارگزاری, کد پیگیری سجام,Sسجام چیست,Tsetmc جستجوی همراه,Tsetmc همراه,آموزش بورس,آموزش بورس آپارات,آموزش بورس آگاه,آموزش بورس آگاه آپارات,آموزش بورس از صفر pdf,آموزش بورس مفید,آموزش ثبت نام در سامانه سجام,آموزش خرید آنلاین سهام کارگزاری آگاه,آموزش نرم افزار رایان همراه,آموزش ورود به بورس آگاه,آموزش کارگزاری:آگاه,آموزشگاه تالار بورس,آگاه اکسپرس,آینده سهام خودرویی,اتاق خبر بورس,احراز هویت کارگزاری آگاه,اخبار بورس,اخبار بورس امروز,اخبار بورس ایران خودرو,اخبار بورس تلگرام,اخبار بورس تهران,اخبار بورس خودرو,اخبار دارویی بورس,اخبار لحظه ای بورس,اخبار مهم بورس,ادرس کارگزاری اوراق مسکن,اطلاع رسانی بورس,اقتصاد نیوز بورس,امور سهامداران بانک ملت,اپلیکیشن tsetmc,اگاه,باشگاه آگاه,باشگاه آگاه آموزش,باشگاه کارگزاری آگاه,برای ورود به بورس از کجا شروع کنیم,برنامه خرید سهام,بهترین آموزش بورس,بهترین اپلیکیشن خرید و فروش سهام,بهترین زمان خرید سهام,بهترین سهام برای خرید در بورس ,بهترین سهام برای خرید در حال حاضر,بهترین سهام برای خرید در سال 98,بهترین سهام برای خرید در سال 99,بهترین سهام برای خرید فردا,بهترین سهام پتروشیمی,بهترین کارگزاری بورس,بهترین کارگزاری بورس 98,بورس آگاه,بورس اصفهان امروز,بورس اصفهان کجاست,بورس امریکا امروز,بورس فردا تعطیل است,بورس قزوین کجاست,بورس نیوز,بورس پرس,بورس چیست,بورس چیست pdf,بورس چیست اپارات,بورس چیست به زبان ساده,بورس چیست مقاله,بورس چیست و انواع آن,بورس چیست و چگونه وارد بورس شویم,بورس کالا زعفران,بورس کالا چیست,تابلو بورس اصفهان,تابلو بورس تهران,تابلو بورس تهران آموزش بورس,تابلو بورس کالا,تابلوی بورس اوراق بهادار تهران,تالار بورس,تالار بورس ایران,تالار بورس مجازی,تحلیل بورس امروز,ترفندهای خرید و فروش سهام,تغییر شماره تلفن در سامانه سجام,تغییر شماره تلفن کارگزاری آگاه,ثبت نام اتباع خارجی در بورس,ثبت نام اولیه کارگزاری مفید,ثبت نام بورس,ثبت نام بورس آگاه,ثبت نام در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه,ثبت نام در بورس,ثبت نام در بورس آگاه,ثبت نام در بورس اصفهان,ثبت نام در بورس اهواز,ثبت نام در بورس قزوین,ثبت نام در بورس مفید,ثبت نام در بورس همدان,ثبت نام در بورس کالا,ثبت نام در سامانه سجام,ثبت نام در سامانه سجام بورس,ثبت نام در سامانه سجام کارگزاری مفید,ثبت نام رایگان سجام,ثبت نام سجام,ثبت نام سجام آگا,ثبت نام سجام آگاه,ثبت نام سجام بورس,ثبت نام سجام در کارگزاری آگاه,ثبت نام سجام مفید,ثبت نام سجام چیست,ثبت نام سجام کارگزاری آگاه,ثبت نام غیر حضوری در بورس,ثبت نام پلکان مفید,ثبت نام کارگزاری آگاه,ثبت نام کارگزاری آگاه شیراز,ثبت نام کارگزاری مفید,جواب سوالات باشگاه آگاه,حداقل ارزش سفارش در بورس ۵۰۰ هزارتومان شد,حداقل سرمایه گذاری در بورس,حداقل مبلغ خرید در بورس,حداقل مبلغ خرید سهام آنلاین,حداکثر سهام قابل خرید در بورس,خبر فوری بورس,خرید بورس,خرید سهام اپل در ایران,خرید سهام بانک ملت,خرید سهام در آمریکا,خرید سهام در بورس,خرید سهام در بورس ترکیه,خرید سهام شرکت مایکروسافت,خرید سهام شرکت نایک,خرید سهام کشورهای اروپایی,خرید و فروش در بورس چگونه است,خرید و فروش سهام با گوشی,خساپا,دانلود آساتریدر آگاه,دانلود اپلیکیشن سامانه سجام,دانلود نرم افزار بورس مجازی برای اندروید,دانلود نرم افزار خرید و فروش سهام برای کامپیوتر,دانلود نرم افزار کارگزاری آگاه,درامد ماهیانه از بورس,دریافت کد بورسی آنلاین کارگزاری آگاه,دریافت کد بورسی کارگزاری مفید,دفاتر منتخب پیشخوان دولت تهران,دفاتر پیشخوان سجام,دفاتر پیشخوان کارگزاری آگاه اصفهان,دفتر پیشخوان بورس,دنیای اقتصاد,دنیای بورس,دیده بان بازار,رایان همراه تجارت,سازمان بورس اوراق بهادار/بورس منطقه اصفهان,ساعت کاری کارگزاری آگاه,سامانه اطلاع از اوراق بانک مسکن,سامانه سجام بانک مسکن چیست,سامانه سجام بورس,سامانه سجام بورس چیست,سامانه سجام سلامت,سامانه سجام چیست,سامانه سجام کارگزاری مفید,سامانه شکایت سجام,سامانه معاملات آنلاین آتی سکه,سامانه ورود یکپارچه مفید,سایت آموزش بورس,سایت رسمی ثبت نام در بورس,سایت های بورس,سبد tsetmc,سجام,سجام اقتصاد بیدار,سجام بانک شهر,سجام مفید,سجام ورود,سجام چیست,سطح باشگاه اگاه,سهام بانک تجارت,سهام بانک صادرات,سهام بورس,سهام پتروشیمی کرمانشاه,سهام یاب,سود سهام بانک ملت در سال 98,سیگنال رایگان خرید سهام,شاخص بورس,شایعات بورس امروز,شعب کارگزاری مفید,شکبیر tsetmc,عرضه بورس کالا,عضویت در بورس 24,علت افت بازار بورس امروز,علت افزایش سهام بانک ملت,علت رشد بورس امروز,فرا بورس چیست,فراموشی کد پیگیری سجام,فعال سازی کد بورس,فیلتر پیش بینی بازار فردا,فیلم آموزش بورس آگاه,فیلم آموزش تالار بورس,فیلم آموزش خرید و فروش آنلاین سهام,فیلم آموزش مقدماتی بورس,فیلم اموزش بورس کارگزاری مفید,قیمت اوراق بانک مسکن,قیمت سهام امریکا,قیمت سهام بانک ملت,قیمت فولاد در بورس کالا,قیمت هر سهم ایران خودرو,لیست دفاتر پیشخوان کارگزاری آگاه شیراز,لیست دفاتر پیشخوان کارگزاری مفید,مدارک احراز هویت سجام,مدارک لازم برای ثبت نام در بورس,مدارک لازم برای ثبت نام در کارگزاری مفید,مدارک لازم جهت دریافت کد بورس کالا,مراحل ثبت نام در بورس مفید,مزایای باشگاه آگاه,مسابقه اگاه,مشاوره کارگزاری مفید,مفید آنلاین,مقایسه کارگزاری مفید و آگاه,نحوه احراز هویت,نحوه استفاده از سامانه سجام,نحوه ثبت نام در کارگزاری آگاه,نحوه ثبت نام کارگزاری آگاه,نحوه خرید از بورس کالا,نحوه خرید سهام در کارگزاری مفید,نحوه خرید و فروش سهام در بورس بصورت آفلاین,نحوه ورود به بورس کالا,نرم افزار tsetmc اندروید,نرم افزار خرید و فروش خودکار سهام,نرم افزار خرید و فروش سهام,نرم افزار خرید و فروش سهام مفید,نرم افزار پیش بینی بورس,نسخه جدید آساتریدرآگاه,نقشه بازار بورس,نقشه بازار بورس ارشن,نمای بازار فرابورس,نکات ورود به بورس,واحد آموزش کارگزاری آگاه,واحد بورس چیست,ورود به بورس,ورود به بورس آگاه,ورود به بورس مفید,ورود به تالار بورس,ورود به حساب کاربری بورس آگاه,ورود به سامانه سجام بانک مسکن,ورود به کارگزاری آگاه,وضعیت بورس آمریکا,وضعیت بورس امروز,ویرایش اطلاعات بانکی در سجام,ویرایش اطلاعات سجام,ویرایش اطلاعات سجام مفید,پرسودترین سهام در بورس ایران,پنل آگاه,پنل آگاه آکسپرس,پکیج آموزش بورس,پیش بینی بورس با هوش مصنوعی,پیش بینی روزانه بورس,پیشبینی بورس فردا,پیگیری سجام,کارگزاری آگاه,کارگزاری آگاه اصفهان,کارگزاری آگاه بوشهر,کارگزاری آگاه تهران,کارگزاری آگاه سجام,کارگزاری آگاه شیراز,کارگزاری آگاه مشهد,کارگزاری امین سهم اهواز,کارگزاری بورس بانک ملی اهواز,کارگزاری بورس بیمه ایران قزوین,کارگزاری بورس کالا,کارگزاری فارابی,کارگزاری فارابی قزوین,کارگزاری فروش سهام,کارگزاری مبین سرمایه,کارگزاری مفید,کانال بورس در سروش,کانال تلگرام بورس آگاه,کانال تلگرام بورس کالا,کانال تلگرام شاخص بورس,کانال تلگرام مشاوره بورس,کانال تلگرامی بورس پرس,کانال سیگنال بورس,کانال پیش بینی بورس,کانال پیشنهاد خرید سهام,کتاب آموزش بورس,کد سهامداری,کد پیگیری سجام,کلاس آموزش بورس
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9784
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • تاریخچه بورس ایران و اطلاعات کلی درباره آن
 • افک چیست
 • بورس شغلی زنانه است یا مردانه؟
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • زندگی در دانمارک
 • ضوابط صدور مجوز تاسیس و نظارت بر فعالیت واحد‌های فرهنگی دیجیتال
 • سلطان چک
 • 300هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در 8ماه
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  فهرست کارگزاری های بورس در سراسر کشور

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
   
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها