مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
08/27 1397
معرفی کتاب «ایمیل مارکتینگ» 
معرفی کتاب «ایمیل مارکتینگ»
نویسنده: جی.سیمز.جنکینز

مترجم: دکتر احمد روستا

ناشر: انتشارات سیته

نوبت و سال چاپ: چاپ اول  –  ۱۳۸۹

تعداد صفحه: ۲۰۸ صفحه

قطع: رقعی

ایمیل سریع‌ترین، منعطف‌ترین، به‌صرفه‌ترین، شخصی‌ترین و هدف‌مندترین وسیله ارتباطی در دنیای امروز  و ایمیل مارکتینگ یکی از قدرتمندترین وسایل دنیای بازاریابی است و تقریبا همه تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان چه با ارسال و دریافت نامه و چه با پیشنهاد تجاری از آن استفاده می‌کنند. اما تعداد کمی از آن‌ها قادر به درک درست بازاریابی ایمیلی هستند.

بازاریابی ایمیلی بی‌نهایت به‌صرفه، هدف‌مند و قابل اندازه‌گیری است. و سرمایه‌گذاری بر روی آن سبب کاهش هزینه‌های دیگر می‌شود.

ایمیل یک کانال بازاریابی بزرگ است چرا که با استفاده از آن سرمایه‌ای بیش‌از آن‌چه هزینه شد به‌دست می‌آید و به‌خاطر مزیت چند منظوره بودن ایمیل و هزینه پایین و فراگیر آن هر کسی می‌تواند از آن سود ببرد. ایمیل راه بسیار خوبی برای ایجاد وفاداری به برند و یک راه ارتباطی بسیار خوب است. و به شما کمک می‌کند تا با دیگران ارتباط برقرار کنید. ایمیل قابل اندازه‌گیری است و بازاریابان را قادر می‌سازد تا با بررسی کارزارهای خود و استفاده از اطلاعات جهت تغییر حهت یا اقدامات اصلاحی درس بگیرند و در کنار هدف‌مند بودن و امکان سفارشی کردن پیام‌ها برای مخاطبان، امکان  دسترسی به مشتری در مدت زمان کوتاه را فراهم‌می کند.

البته باید به این نکته توجه داشت که بازاریابی ایمیلی مبتنی بر اجازه هرزنامه نیست. ایمیل یعنی ارتباط سازی. در بازاریابی ایمیلی نباید از اطمینان افراد سو استفاده کرد، چون در غیر این صورت ایمیل‌ها ارسالی در نگاه دریافت‌کننده ان‌ها به سرعت به هرزنامه تبدیل می‌شوند.

کتاب «ایمیل مارکتینگ» تلاش دارد تا به راهنمای بازاریابی ایمیلی مخاطبانش تبدیل شود و مجموعه از عوامل کلیدی بازاریابی ایمیلی را  با عنوان حقایقی در اختیار مخاطبانش قرار دهد.
کتاب «ایمیل مارکتینگ» در ۱۲ فصل «چرا ایمیل جواب می‌دهد»، «حقایق مربوط به هزینه‌های ایمیل»، « حقایق مربوط به سازماندهی یک واحد ایمیل»، « حقایق مربوط به راهبرد ایمیلی مشتری-محور»، «حقایق مربوط به ایجاد و گسترش یک لیست»، « حقایق مربوط به اقدامات موثر»، «حقایق مربوط به بهینه‌سازی و پرداختن به صندوق پستی»، «حقایق مربوط به اندازه‌گیری عملکرد ایمیل»، «حقایق مربوط به حریم خصوصی»، «حقایق مربوط به ایمیل‌های خودکار»، «حقایق مربوط به برنامه‌های ایمیلی بین‌المللی و تجارت به تجارت»، «حقایق مربوط به این‌که مقصد ایمیل کجاست»، تدوین شده است.
منبع :
لینک :
کد مطلب: 8239
تاریخ و زمان انتشار: 27 آبان 1397, 07:00
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8239
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • کتاب اثر مرکب دارن هاردی
 • نگاهی به ۵۰ کتاب پر فروش در سال ۹۵
 • لیست ۱۰۰ کتابی که باید بخوانید
 • خلاصه کتاب اثر مرکب دارن هاردی
 • خلاصه کتاب خلق مدل کسب و کار
 • مجموعه زندگینامه کارآفرینان بزرگ ایرانی
 • نخ قرمز به جای لب هایش
 • چگونه کاور لتر (Cover Letter) بنویسیم
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  کتاب ایمیل مارکتینگ
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها