سبک زندگی اسلامی در جامعه گسترش یابد
ضرورت ریشه یابی عمیق آسیب های اجتماعی/سبک زندگی اسلامی در جامعه گسترش یابد

امام آدینه کرمانشاه ، گفت: در حال حاضر زناشویی سخت شده و طلاق یک واقعه آسان است که این امر جای تأسف دارد و باید در جامعه سبک زندگی اسلامی را گسترش داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه ، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام آدینه کرمانشاه امروز(26 تیر) در دیدار با جمعی از مسئولان بهزیستی استان کرمانشاه همزمان با هفته بهزیستی ، اظهار کرد: مشکلات و آسیب های اجتماعی در همه جای دنیا وجود دارد.

 

وی ، با بیان اینکه تغییر سبک زندگی و دور شدن از سبک زندگی اسلامی ایرانی موجب ایجاد معضلات اجتماعی و فرهنگی شده است ، گفت: در گذشته خانواده ها نقش مهمی در زناشویی جوانان داشتند ، اما این نقش امروز کمرنگ شده است.

 

به گفته نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ، باید علت اصلی مشکلات و مسائل اجتماعی به صورت ریشه ای مورد ارزیابی قرار بگیرد ، چراکه در این صورت می توان شاهد تحولاتی شد.

 

آیت الله علما ، خاطرنشان کرد: در حال حاضر زناشویی سخت شده و طلاق یک واقعه آسان است که این امر جای تأسف دارد و باید در جامعه سبک زندگی اسلامی را گسترش داد.

 

امام آدینه کرمانشاه ، همچنین ریشه بسیاری از آسیب ها را دوری از اسلام دانست و گفت: باید سعی کنیم در گسترش تقوای الهی و سبک زندگی اسلامی در جامعه تلاش کنیم.

 

وی اضافه کرد: در حال حاضر به صورت ناخودآگاه روش هایی بر زندگی تحمیل شده که مفاسد اجتماعی را ایجاد کرده است.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید