افزایش سرعت اینترنت بی سیم
افزایش سرعت اینترنت بی سیم با استفاده از هشت راهکار ساده شما می‌توانید سرعت اینترنت بی سیم خود را افزایش دهید.
یک متخصص شرکت بریتانیایی Virgin Media از هشت راه برای افزایش سرعت اینترنت بی سیم نام برد.
به طور خاص، کاربران باید به طور منظم حافظه مرورگر اینترنت خود را پاک کنند، زیرا این کار ممکن است سرعت اینترنت را افزایش دهد. علاوه بر این، باید به نسخه مرورگر توجه داشته باشید و در صورت امکان به روز رسانی را انجام دهید.
این متخصص همچنین به این مسئله اشاره دارد که نرم افزار آنتی ویروس بر سرعت اینترنت تاثیر می گذارد. به گفته وی، در این مورد، شما فقط باید نرم افزاری با کیفیت بالا انتخاب کنید.
راه دیگر این است که برنامه های دیگر در حال اجرا را که می توانند بر سرعت اینترنت تاثیر بگذارند، متوقف کنید. علاوه بر این، شما نیاز دارید به محل قرار گرفتن روتر Wi-Fi توجه کنید. برای افزایش سرعت اتصال، می توانید سعی کنید آن را در ارتفاع بالا نصب کنید یا در مکان‌های دیگری که روتر کارایی بهتری دارد، قرار دهید.
شما نباید روتر را در کنار پنجره قرار دهید زیرا که در این حالت، قدرت سیگنال داخل اتاق پایین تر خواهد بود. این متخصص همچنین انتخاب یک رمز عبور را برای شبکه خانگی یادآوری می‌کند؛ زیرا که در غیر این صورت، کاربران دیگر قادر به اتصال به شبکه خواهند بود و در نتیجه سرعت اتصال شما کاهش می یابد.
همچنین لازم است که از قر ار دادن روتر در به اصطلاح "نقاط سیاه" خانه، مکان‌هایی که سیگنال روتر توسط دیوارهای ضخیم یا برخی از انواع عایق مسدود شده است، خودداری شود.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید