مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

پنج شنبه، 24 آبان 1397


08/10 1397
دنیای اینفلوئنسرها  «تحویل یک‌روزه، امکان پرو رایگان ٤ مدل و سایز در منزل، ارسال رایگان به سرتاسر ایران». همین سه شعار تبلیغاتی جذاب کافی است برای اینکه مانتویی شیک را به صورت آنلاین آن هم با قیمتی تقریبا مناسب خریداری کرد. .

می‌بینیم که حسابی بازار‌یابی دیجیتال، شکل سنتی بازارهای پوشاک ایران را تحت تاثیر قرار داده و معادلات حاکم بر آن را بر هم زده است. اینستاگرام ایرانی‌ها با اینفلوئنسر و اینفلوئنسر مارکتینگ هم آمیخته شده است. بازاری که بازیگران اصلی آن سلبریتی‌ها و نزد مردم محبوب هستند یا از طریق همین فضای مجازی معروف و محبوب می‌شوند. اگرچه راز موفقیت برندهای جدید در این بازار مجازی ایده و فقط خدمات جدید است.

بنابراین در حالی این روزها کسب و کارهای اینترنتی مخصوصا در اینستاگرام رونق گرفته‌اند که برخی از صاحبان این کسب و کارها با تعریف خدمات جدید و ایده‌های بکر توانسته‌اند نزد مصرف‌کنندگان محبوب‌تر و قابل اطمینان‌تر ظاهر شوند. راهی که شاید برخی برندهای قدیمی حوزه پوشاک دنبال نکرده‌اند و نسبت به ورود به بازارهای دیجیتال از خود مقاومت نشان می‌دهند. شاید به همین دلیل است که این روزها دیگر نام دنیس‌تریکو، جورابان، تن‌درست، بروجرد، هاکوپیان، ملی، بلا و... را کمتر یا اصلا نمی‌شنویم. به هر حال با توجه به اینکه سال ٩٧ سال حمایت از تولید ملی نام گرفته، باید روش‌های بازاریابی فروش هم برای محصولات تولید داخل متحول شود و مطابق با استانداردهای به‌روز باشد.

فراموش نشود در دنیای این روزهای بازار پوشاک فروش بیشتر بستگی به تبلیغات و ارایه خدمات جذاب‌تر دارد که برخی بدون اینکه حتی یک بوتیک کوچک و ساده داشته باشند، محصولات خود را به سرتاسر ایران می‌فروشند. اگرچه هنوز حرفی از صادرات آنها نیست اما حداقل رمز موفقیت یک برند جدید در عرصه مد و لباس، ایده و فقط ایده مبتنی بر خدمات جذاب است. البته قیمت متناسب با کالا هم فراموش نشود که فاکتور مهمی برای خریدار محسوب می‌شود.

منبع :
لینک :
کد مطلب: 8166
تاریخ و زمان انتشار: 10 آبان 1397, 13:00
لینک کوتاه مطلب:
https://deeprooted.ir/8166
دنیای اینفلوئنسرها

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
 
سمت نو
اخبار

رویدادها
کسب و کار های نوپا

TED

معرفی کتاب

سبک زندگی

معرفی سایت