دانشگاه کاشان در نظام رتبه‌بندی گرین‌متریک دو پله صعود کرد
دانشگاه کاشان در نظام رتبه‌بندی گرین‌متریک دو پله صعود کرد

رئیس دانشگاه کاشان گفت: در جدیدترین اعلام رتبه بندی گرین متریک 2018 که 28 آذر در دانشگاه اندونزی جاکارتا اعلام شد، دانشگاه کاشان رتبه دوم کشور و 107 جهان را کسب کرد.
دکتر عباس زراعت افزود: دانشگاه کاشان در نظام رتبه‌بندی گرین‌متریک در سال ۲۰۱۷ با کسب 5619 امتیاز ، رتبه دوم کشور و رتبه 109 جهان را کسب نمود.
وی خاطر نشان کرد: این رتبه بندی با هدف ارائه چشم انداز جامع از شرایط و سیاست های مرتبط با محیط زیست و توسعه پایدار در دانشگاه های کشورهای مختلف راه اندازی شده است و از شش شاخص کلیدی "محیط زیست و زیرساخت" ، "انرژی وتحقیقات اقلیمی" ، "مدیریت پسماند" ، "آب" ، "حمل ونقل"، "آموزش" برای رتبه بندی مؤسسه ها استفاده می کند.
گرین متریک ابزاری برای جلب توجه مدیران و سیاست گذاران در محیط های دانشگاهی فراهم آورده و سالانه بیش از ده هزار مؤسسه توسط این نظام رتبه بندی ارزیابی میشود که فهرست پانصد مؤسسه برتر بر روی سایت http://greenmetric.ui.ac.id/overall-ranking-2017 منتشر می شود.

بر اساس این نظام رتبه بندی دانشگاه زنجان، دانشگاه کاشان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه گیلان، دانشگاه فردوسی، دانشگاه شاهرود، دانشگاه بلوچستان، دانشگاه تهران، دانشگاه بوعلی سینا و دانشگاه الزهرا به ترتیب رتبه های اول تا دهم را کسب کرده اند.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید