گروه خونی O
 ️مطلب زیر ترجمه شده از پژوهش، پژوهشگران خارجی ️

 کارشناسان مادر و کودک بر این باورند که گروه خونی هر کودک می‌تواند تعیین کننده خلق و خو و شخصیت او باشد و به این ترتیب آینده او را تحت تاثیر قرار دهد

 ️گروه خونی O ️

 رژیم غذایی این کودک، به غلات نیاز دارد

 اگر گروه خونی فرزندتان O است کودک شما در یکی از بزرگترین گروه‌های خونی سراسر جهان قرار گرفته است.

▪️ گروهی که یکی از بزرگترین اهداکنندگان عمومی خون در جهان محسوب می‌شوند؛

 افرادی که به لحاظ ویژگی‌های رفتاری افرادی مهربان و بخشنده هستند و شخصیتی بسیار اجتماعی و سالم دارند.

 به گفته کارشناسان تغذیه افرادی که دارای گروه خونی O هستند بیش از هر چیز تمایل به خوردن غذاهای تهیه شده از گوشت قرمز دارند و محبوب‌ترین خوراکی‌ها برای آنها انواع میوه است.

 بنابراین نکته‌ای که باید مورد توجه مادران و خانواده‌ها قرار بگیرد این است که فرزند آنها با گروه خونی O به دلیل تمایل به مصرف میوه و انواع گوشت‌ها نسبت به مصرف غلات تمایل کمتری دارد.

 بنابراین این مادر و کودکی ها باید با ترفندهایی مصرف غلات به ویژه نان‌های سبوس‌دار، حبوبات و سبزیها را در برنامه‌غذایی آنها بگنجانند.

 نکته: بر اساس مطالعات انجام شده افرادی که گروه خونی O دارند غالبا افرادی سیاست‌مدار و خوش ‌فکر هستند که دوست دارند اوقات فراغت خود را با ورزش و تفریحات پرتحرک پر کنند.

 این افراد علاوه بر این می‌توانند در فعالیت‌های اقتصادی موفق باشند و سرمایه‌گذاری های خوبی داشته باشند.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید