مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
03/31 1399
ایان هولم‏ Ian Holm

ایان هولم، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «ارباب حلقه ها: یاران حلقه»، فیلم سینمایی «رتتویی» و فیلم سینمایی «بیگانه» فعالیت داشته است.

بیوگرافی ایان هولم:

ایان هولم بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1310 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار ایان هولم می‌توان به بازیگری در فیلم راتاتویی، فیلم ارباب حلقه ها: یاران حلقه و فیلم بیگانه اشاره کرد.

ایان هولم نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1347 در 37 سالگی در فیلم The Fixer به کارگردانی John Frankenheimer بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم راتاتویی، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای ایان هولم محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون آلن بیتس، Dirk Bogarde، Hugh Griffith و Elizabeth Hartman را تجربه کرد.

ایان هولم در سال 1386 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ایان هولم در این سال، بازیگری در فیلم راتاتویی به کارگردانی Brad Bird و Jan Pinkava محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ایان هولم بازی در فیلم راتاتویی بوده است. ایان هولم سال 1386 در 76 سالگی در فیلم راتاتویی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با Brad Bird همکاری داشته است. ایان هولم توانست با بازی در فیلم راتاتویی تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر Brad Garrett، Lou Romano، Patton Oswalt و برایان دنهی بر تجارب او افزود.

ایان هولم علاوه‌بر فیلم راتاتویی، سال 1380 در 70 سالگی در فیلم ارباب حلقه ها: یاران حلقه نیز بازی کرده است. ایان هولم این‌بار با پیتر جکسون یعنی کارگردان فیلم ارباب حلقه ها: یاران حلقه و هنرمندانی چون الیجاه وود، ایان مک کلن، اورلاندو بلوم و آلن هاوارد همکاری داشت.

در این سال‌ها ایان هولم با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران استنلی توچی با 3 مرتبه، Nigel Davenport با 3 مرتبه، Murray Melvin با 3 مرتبه، جیمز فرین با 2 مرتبه و شان کانری با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با ایان هولم داشته‌اند.

در مجموع در کارنامه 87 ساله و بیوگرافی ایان هولم آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی ایان هولم و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار ایان هولم در منظوم سر بزنید. همه 47 اثر مهم ایان هولم در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار ایان هولم در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر ایان هولم در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی ایان هولم درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی ایان هولم بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، فیلم راتاتویی محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی ایان هولم کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم Wisconsin Death Trip محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی ایان هولم نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران ایان هولم کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی ایان هولم، آثار ایان هولم، جوایز ایان هولم، همکاران ایان هولم، گالری عکس ایان هولم، قد ایان هولم، وزن ایان هولم، رنگ چشم ایان هولم، وضعیت تأهل و همسر ایان هولم، فرزندان ایان هولم، حواشی ایان هولم و کودکی ایان هولم می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.
منبع :
لینک :
کد مطلب: 9847
تاریخ و زمان انتشار: 31 خرداد 1399, 04:20
واژگان کلیدی: Ian Holm, ian holm spouse, ian holm movies, ian holm 2019, ian holm health, ian holm height, ian holm tv shows, ian holm net worth, ian holm - imdb
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9847
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • ماه‌چهره‌خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت
 • دکتر بدرالزمان قریب گرکانی در سن ۹۱سالگی از دنیا رفت
 • مقالات برتر کارآفرینی کوتاه
 • محمدعلی کشاورز درگذشت
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • هر آنچه باید درباره کوروش کبیر بدانید
 • بیو گرافی و زندگینامه داریوش اسدزاده
 • حسین محب اهری آسمانی شد
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  ایان هولم‏ Ian Holm
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها