معرفی برگزیدگان جشنواره ابوریحان بیرونی
نوزدهمین جشنواره پژوهشی ابوریحان بیرونی با حضور رئیس هیئت‌ مؤسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی و به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش دیپروتد ، مراسم نوزدهمین جشنواره پژوهشی ابوریحان بیرونی از صبح امروز در سالن همایش‌های امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و تا ظهر ادامه داشت.

در این مراسم دکتر ولایتی رئیس هیئت‌موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی، رضا ملک‌زاده معاون تحقیقات و نوآوری وزارت بهداشت، محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از مسئولان و معاونان دانشگاه و پژوهشگران حضور داشتند.

دانشکده پیراپزشکی به‌عنوان دانشکده برگزیده و دانشکده پرستاری و مامایی به‌عنوان دانشکده پرتلاش انتخاب شدند.

از پژوهشکده سل و بیماری‌های ریوی به‌عنوان پژوهشکده برگزیده تقدیر شد و جایزه آن به دکتر علی‌اکبر ولایتی اهدا شد که ایشان نیز جایزه مذکور را به معاون پژوهش و فناوری بیمارستان مسیح دانشوری اهدا کرد.

همچنین مرکز توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان لقمان حکیم به‌عنوان واحد توسعه تحقیقات بالینی برگزیده معرفی شد.

لازم به ذکر است در این مراسم از افسانه لواسانی‌فر به‌عنوان برگزیده بین‌المللی، شاهین آخوندزاده بستی به‌عنوان برگزیده ملی تقدیر به عمل آمد.

همچنین در بخش پژوهشگران برگزیده از سعید عسگری، جلال پوراحمد جکتاجی، عطیه آموزگار، سوده غفوری فرد، نورالسادات کریمان و مهدی خبازخوب تجلیل شد.

در بخش فناور برگزیده نیز حسین قنبریان معرفی شد.

از سید امیرمحمد مرتضویان فارسانی نیز در بخش مقاله برگزیده تقدیر شد.

کتاب ضایعات حفره دهان به تألیف نفیسه شاملو به‌عنوان کتاب برگزیده معرفی شد.

گفتنی است؛ در بخش مجله برگزیده، مجله «Urology Journal» که توسط مرکز تحقیقات اورولوژی و نفرولوژی منتشر شده است، انتخاب شد.

در بخش پایانی تقدیر از برگزیدگان جشنواره، یدالله فخری به‌عنوان دانشجوی برگزیده معرفی شد.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید