مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

11/2 1397
لیست کتاب های دونالد ترامپ دونالد جان ترامپ (Donald John Trump) متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ میلادی ، چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا است. وی پیش از ورود به سیاست کارآفرین و یک چهرهٔ تلویزیونی بود. ترامپ، متولد و بزرگ‌شدهٔ بخش کویینز نیویورک است. وی در سال ۱۹۶۸ با مدرک کارشناسی اقتصاد از مدرسهٔ وارتون دانشگاه پنسیلوانیا فارغ‌التحصیل شده‌است. او به مدت ۴۵ سال ریاست سازمان ترامپ را بر عهده داشت، شرکت ساخت‌وساز املاک که مادربزرگ پدریش مؤسس آن بود… بیوگرافی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ یک کارآفرین موفق و مدرس موفقیت است که دستی هم به قلم دارد و کتاب های متعددی نیز نوشته است. کتاب های او، عمدتاً درباره روش های موفقیت در زندگی و مشخصاً کسب و کار و ثروت آفرینی است.

لیست کتاب های دونالد ترامپ

    دو مرد یک پیام “چرا دوست داریم شما هم ثروتمند شوید؟”
    101 راه موفقیت
    بزرگ فکر کن
    چگونه در زندگی برنده شوید؟ آموزش غیر رسمی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار
    چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید
    چرا می خواهیم شما ثروتمند باشید؟
    دست‌های طلایی
    مثل یک قهرمان فکر کن
    هنر معامله
    چگونه در زندگی برنده شوید؟
    دونالد ترامپ اکنون رئیس جمهور آمریکا است و تا کمتر از 70 روز دیگر وارد کاخ سفید خواهد شد؛ ترامپ که یکی از صاحبان بزرگ املاک و مستغلات در آمریکا و دیگر کشورها است نمونه یک فرد موفق در زمینه فعالیت های اقتصادی و ثروت اندوزی است، وی حتی عنوان کرده است که حقوق ماهانه ریاست جمهوری را دریافت نخواهد کرد.

از ترامپ به عنوان یک کارآفرین و مدرس موفق نیز یاد می شود، فردی که تکنیک های موفقیت در زمینه های مختلف را نه تنها تدریس می کند بلکه تاکنون چندین جلد کتاب نیز در این باره نوشته است. کتاب های او، عمدتاً درباره روش های موفقیت در زندگی و مشخصاً کسب و کار و ثروت آفرینی است.

از سال 88 تاکنون نیز بیش از 5 عنوان از کتاب های دونالد ترامپ در ایران ترجمه و در بازار عرضه شده است.

ترامپ که به دلیل شعارها و وعده های منحصر به فرد خود توانست یک تنه دیگر نامزدهای حزب جمهوری خواه را کنار بزند و حمایت این حزب را به دست آورد در نهایت توانست بدون داشتن حمایت سلبریتی ها، حاکمیت در این کشور و حتی حمایت نخبگان و برخی افراد برجسته جمهوری خواه همچون جورج بوش هیلاری کلینتون را شکست دهد و به پیروزی برسد.

اکنون باید دید ترامپ در کاخ سفید چه مسیری را در داخل و خارج و به ویژه خاورمیانه و همچنین برجام در پیش خواهد گرفت، باید دید این کارآفرین موفق که هیچ گونه سابقه تصدی منصب سیاسی را نداشته است می تواند در کاخ سفید نیز موفق عمل کند یا نه!

منبع :
لینک :
کد مطلب: 9201
تاریخ و زمان انتشار: 2 بهمن 1397, 02:47
واژگان کلیدی: کتاب های دونالد ترامپ, کتاب بزرگ فکر کن ترامپ pdf, دانلود رایگان کتاب هنر معامله گری ترامپ, دانلود کتاب هنر معامله pdf, هنر معامله گری ترامپ pdf, دانلود کتاب هنر معامله گری ترامپ pdf, دانلود کتاب قواعد خلق ثروت دونالد ترامپ, دانلود رایگان کتاب هرگز تسلیم نشو ترامپ, دانلودرایگان کتابهای ترامپ
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9201
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • نخ قرمز به جای لب هایش
 • شکارچی ایده
 • تحلیل اثر مرکب دارن هاردی
 • خلاصه کتاب خلق مدل کسب و کار
 • لیست ۱۰۰ کتابی که باید بخوانید
 • چکیده کتاب ذهنیت
 • خلاصه کتاب اثر مرکب دارن هاردی
 • چگونه کاور لتر (Cover Letter) بنویسیم
 • کتاب های دونالد ترامپ

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
   
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت