امروز: چهارشنبه، 22 آذر 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


09/1 1395
بیت کوین راهی بسیار امن و ارزان برای مدیریت پرداخت ها است. 
 پایین ترین هزینه های موجود
امنیت رمزنگاری شده ی بالای بیت کوین به آن اجازه می دهد که تراکنش ها را در یک مسیر بسیار مؤثر و ارزان پردازش کند. شما می توانید با استفاده از شبکه بیت کوین در بیشتر موارد با هزینه ی صفر پرداخت ها را ایجاد و دریافت کنید. اگر مایل باشید که اولویت تراکنشی را بالا ببرید می توانید هزینه خیلی کمی را داوطلبانه پرداخت نمایید.

 حفاظت در مقابل کلاه برداری پرداخت و استرداد وجه
هر کسب و کاری که کارت اعتباری یا PayPal را بپذیرد مشکلات پرداختی معکوس آن را که به دلیل هک شدن حساب فرستنده یا این که آن ها متقلباٌ ادعای عدم تحویل را داشته باشند ، می داند. تنها راهی که کسب و کارها می توانند از خودشان در مقابل این نوع از کلاه برداری دفاع کنند این است که با تحلیل ریسک پیچیده و بالا بردن قیمت ها ضرر و زیان را پوشش دهند. پرداخت های بیت کوین غیر قابل تغییرند و کیف پول ها می توانند خیلی امن نگهداری شوند ، این به این معناست که هزینه ی دزدی دیگر بر دوش بازرگانان نیست.

 پرداخت های سریع بین المللی
بیت کوین می تواند از آفریقا به کانادا در عرض 10 دقیقه منتقل شود. در حقیقت ، بیت کوین هیچ وقت یک مکان فیزیکی واقعی ندارد ، بنابراین امکان این وجود دارد که هر مقدار از آن بدون هیچ محدودیت، تاخیر، یا هزینه های اضافی به هر کجا منتقل شود. بانک میانه ای وجود ندارد که مجبورتان کند سه روز کاری صبر کنید.

 بدون نیاز به موافقت PCI
پذیرفتن کارت اعتباری به صورت آنلاین معمولاً به کنترل های امنیتی وسیعی برای مطابقت با استاندارد PCI نیاز دارد. در حالی که این موضوع برای حفاظت از کارت های اعتباری خوب است ، امنیت بیت کوین طوری ساخته شده که این روش را نا کارامد کرده است. پرداخت های شما از طریق شبکه ایمن شده اند ، نه از سمت شما.
 مقداری قابلیت دیده شدن رایگان دریافت کنید

بیت کوین یک بازار در حال ظهور از مشتریان جدیدی است که به دنبال راه هایی برای خرج سکه هایشان می گردند.پذیرفتن آن ها یک راه خوب برای جذب مشتریان جدید می باشد و به کسب و کار شما مقداری اجازه ی دیده شدن می دهد. پذیرفتن یک روش پرداخت جدید همیشه یک عمل هوشمندانه برای کسب و کار های آنلاین نشان داده می شود.

 چند امضائه
بیت کوین همچنین ویژگیی دارد ، که هنوز خیلی شناخته شده نیست ، که به سکه ها این امکان را می دهد که تنها اگر یک زیر مجموعه از یک گروه از مردم تراکنش را امضا کنند (به اصطلاح "n از m" تراکنش) خرج شوند. این معادل سیستم چک چند امضائه ی خوب قدیمی است که ممکن است امروزه هنوز در بانک ها استفاده کنید.

 شفافیت در حساب داری
سازمان های زیادی نیاز به تولید پرونده های حساب داری در مورد فعالیتشان و اتخاذ شیوه های خوب شفافیت دارند. استفاده از بیت کوین بالاترین سطح شفافیت را ارائه می دهد ، از آنجایی که مانده حساب و تراکنش های شما برای اعضایتان عمومی است تا زمانی که شما آن ها را از آدرس های بیت کوینتان با خبر سازید.

منبع :
لینک :
کد مطلب: 1001616