امروز: چهارشنبه، 29 شهریور 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


صدایتان را به گوش همه برسانید.

صدایتان را به گوش همه برسانید. 
آشنایی با پادکست و روش ساخت آنما همواره عادت داریم وقتی درباره‌ی تمایل نوع بشر به نشر افکار و نظریاتش صحبت می‌کنیم، از عبارتی مثل «رساندن صدای خود به گوش جهانیان» استفاده کنیم. تاکنون به دلیل محدودیت‌های تکنولوژیک، این «صدا» بیشتر از طریق «نوشتار» و یا حداکثر توسط رسانه‌های رادیو-تلویزیونی پرهزینه‌ای که هر کدام تمایلات سیاسی و فرهنگی خاص خود را دارند، منتشر شده است. اکنون به نظر می‌رسد که فناوری اطلاعات به‌تدریج این امکان را برای همگان فراهم کرده که «صدای» خودشان را از طریق «گفتار» به‌سادگی، بی‌واسطه و بدون توسل به رسانه‌های رادیو-تلویزیونی به گوش جهانیان برسانند.

چگونه به بهترین نحو از زبان بدن تان استفاده کنید

چگونه به بهترین نحو از زبان بدن تان استفاده کنید 
استفاده از زبان یکی از راه های موفقیت در کار است. زبان اعضای مختلف بدن همچون چشم یا دست ها می تواند تاثیر مثبتی در روابط داشته باشد و موجب شود دیگران احترام بیشتری برای شما قائل باشند و حرف های شما را بهتر قبول کنند.

اشتباهاتی که می‌توانند استارت‌آپ شما را در نطفه خفه کنند

اشتباهاتی که می‌توانند استارت‌آپ شما را در نطفه خفه کنند 
 این روزها، برخی از سرمایه‌گذاران شروع به استفاده از بیگ‌دیتا کرده‌اند و مطمنا سایرین همه دیر یا زود وارد این حوزه خواهند شد. اما شاید از خودتان سئوال کنید بیگ‌دیتا چه استفاده‌ای برای سرمایه‌گذاران دارد. در واقع، آن‌‍‌ها برای تصمیم‌گیری درست در خصوص سرمایه‌گذاری کردن از این فناوری استفاده می‌کنند. اگر به آینده استارت‌آپ خود اهمیت می‌دهید از این ۱۳ کار دوری کنید

اول خودت را عوض کن

اول خودت را عوض کن داستانک ...
اول خودت را عوض کن
این عبارت روی سنگ قبر یک کشیش انگلیسی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است:
«جوان که بودم خیال داشتم دنیا را عوض کنم، مسن تر و عاقل تر که شدم فهمیدم که: دنیا عوض نمی شود، بنابراین توقعم را کم کردم و تصمیم گرفتم به عوض کردن کشورم قناعت کنم، ولی کشورم هم خیال نداشت عوض شود، به میانسالی که رسیدم، آخرین توانایی هایم را بکار گرفتم که فقط خانواده ام را عوض کنم، ولی پناه بر خدا، آنها هم خیال نداشتند عوض شوند.
اینک که در بستر مرگ آرمیده ام. ناگهان دریافته ام که اگر فقط خود را عوض می کردم، خانواده ام هم عوض می شد و با پشتگرمی آنها می توانستم کشورم را عوض کنم، و خدا را چه دیدید شاید حتی می توانستم دنیا را هم عوض کنم