چگونه بفهمیم ابراز علاقه کسی به ما واقعی است؟
 نشانه های عشق كارآمد و عاشق واقعی

 نشانه های زیر نشان می دهد که عشق شما با شما صادق است و او یک عاشق واقعیست

1 از وقت گذراندن با شما لذت می برد...
 صرف ارزشمندترین چیزها در این دنیا یعنی زمان با شما کلید یک رابطه بلند مدت است. اگر که همه ی افراد و دو طرف رابطه مشغله های دیگر از جمله کار، تحصیل و خانواده دارند، ولی فردی که به شما اهمیت می دهد حتما زمانی را برای با شما بودن صرف خواهد کرد.

2 درباره روز شما از شما سوال می کند...
 کسی که شما را دوست دارد علاوه بر صرف زمان با شما در رابطه با رویدادها روزمره و نقاط قوت و ضعف روزانه از
شما سوال می پرسد و از همه احوالات شما با خبر است.
 
3 به شما اعتماد دارد...
 زوج هایی که یکدیگر را دوست دارند هیچ وقت به دنبال تعقیب کردن یکدیگر نیستند، یا اینکه هیچ نگرانی و شکی در رابطه با اینکه عشقشان کجاست و چرا دیر به خانه می آید ندارند. این نوع رفتار بی محلی حساب نمی شود بله نشان دادن نوعی از اهمیت همراه با اعتماد است.

4 در زمان نیاز به کمک به شما کمک می کند...
افرادی که یکدیگر را دوست دارند بدون در نظر گرفتن این موضوع که چقدر دغدغه یا مشکل دارند سریعا به احساس نیاز شما واکنش نشان می دهند. برای مثال اگر شما به دلیل بیماری به کمک نیاز داشته باشید عشق شما باید بی چون چرا برای خدمت رسانی به شما حاضر باشد.

5 ارج گذاشتن به دیدگاه های شما...
 خوشبختی یعنی اینکه با وجود دیدگاه های متفاوت همچنان پس از چندین سال زندگی احساس خوشبختی کنید. ارج گذاشتن به دیدگاه ها یعنی گوش کردن به دیدگاه های شما بدون قضاوت هر چند که خودش آنها را نپذیرد
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید