مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دوشنبه، 30 مهر 1397


11/23 1396
چهار روند ساده برندسازی استارت‌آپ‌های موفق در صفحه «درباره ما» ماجرای شرکت خود را تعریف کنید. حتی می‌توانید پا را از این هم فراتر گذاشته و ماجراهای طولانی‌تری را روایت کنید که شامل تجربیات مشتریان هم می‌شود و به‌طور واقعی نشان می‌دهد

 که شرکت شما چه‌کاری انجام می‌دهد و قصد دارد به چه هدفی برسد.

مردم، روایت‌ها را بهتر درک می‌کنند؛ بنابراین، روایت شرکت در مقایسه با اطلاعات استانداردی که به‌وفور در سایت‌ها مشاهده می‌شوند، بهتر می‌تواند به موفقیت فرآیند برندسازی کمک کند.


بسته‌بندی و طراحی محصول مینیمالیستی

 برندها با تلفیق طرح‌های منظم و مرتب برای بسته‌بندی و استفاده از رنگ در وب‌سایت‌ها و تبلیغات خود، به‌تدریج برندهایی را ایجاد کردند که به‌هیچ‌وجه مبتنی بر توضیحات و کلمات نبودند، بلکه بر اساس تصاویر شکل گرفته بودند.

برندها می‌توانند از خرده‌فروشان یا استارت‌آپ‌های بزرگی مانند Lovely Candy Company الگو بگیرند. این شرکت از طرح‌های ساده شرکت Phase۱’s برای بسته‌بندی استفاده کرد تا برندی را معرفی کند که امروزه در سطح ملی شناخته شده است؛ بنابراین علایم و طرح‌های پیچیده را فراموش کنید و در هنگام برندسازی، به دنبال سادگی باشید.


به وجهه کلی برند خود فکر و بر اساس آن اقدام کنید. طراحی مینیمالیستی کلید موفقیت شماست.فعالیت در مقیاس کوچک

امروزه، کسب‌وکارهای کوچک کانون توجه بسیاری از مشتریان هستند.

مشتریان تمایل دارند با برندهایی که با آن‌ها در تعامل هستند ارتباط داشته باشند. آن‌ها می‌خواهند احساس کنند که از کسب‌وکاری فراتر از «برندهای بزرگ» حمایت می‌کنند.

 فعالیت در مقیاس کوچک، حتی برای شرکت‌های بزرگ، یکی از روندهای برندسازی است که امروزه بسیار متداول شده است و می‌تواند موفقیت‌آمیز باشد.⁣گفتگو با مصرف‌کنندگان

 گفتگوهایی را که به کسب‌وکار شما مربوط می‌شوند دنبال کنید. هشتگ‌هایی را که با برند شما ارتباط دارند بررسی کنید و به پرسش‌ها پاسخ دهید و بدین ترتیب سر صحبت را باز کنید.

مشتریان را تشویق کنید تا نظر خود را ارایه دهند و در صورت امکان با آن‌ها به‌صورت علنی در تعامل باشید. هر چه مشارکت شما بیشتر باشد، استحکام برند شما بیشتر خواهد شد.

استراتژی‌های ساده استارت‌آپ‌های موفق را دنبال کنید، برای تغییر مشتاق باشید و همین امروز قدم اول را بردارید.منبع :
لینک :
کد مطلب: 961123347
تاریخ و زمان انتشار: 23 بهمن 1396, 07:00
لینک کوتاه مطلب:
https://deeprooted.ir/347
چهار روند ساده برندسازی استارت‌آپ‌های موفق

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
 
سمت نو
اخبار

رویدادها
کسب و کار های نوپا

TED

معرفی کتاب

سبک زندگی

معرفی سایت