گوگل هر از چند گاهی سایت ها را رتبه بندی می کند
گوگل هر از چند گاهی سایت ها را رتبه بندی می کند. این رتبه بندی بیشتر نشان از اعتبار و اهمیت سایت در نگاه اسپایدر هاست. این رتبه بندی که عددی از ٠ تا ١٠ می باشد پیج رنک نام دارد.
شاید برای شما مهمترین معیار تشخیص بهینه بودن سایت برای نتایج جستجو در موتورهای جستجو مساله پیج رنک باشد. اما باید بدانید پیج رنک تنها یکی از اجزای الگوریتم رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوست!
یک سایت می تواند در نتایج جستجوی گوگل بالاتر از سایتی با پیج رنک بالاتر قرار بگیرد.
قوانین بخش بک لینک :
بعد از خرید سرویس بک لینک در سایت های یاد شده و پرداخت هزینه یک تیکت باز کنید و نام و آدرس سایت خود را جهت درج لینک آن در سایت های مذکور اعلام کنید.(عنوان لینک حداکثر 5 کلمه باشد)
بهبود رتبه در نتایج گوگل تضمین می شود و در صورت عدم تغییر رتبه در نتایج گوگل در جستجوی عبارت لینک شده هزینه عودت داده می شود. برای اینکار باید رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل در زمان قبل از خرید بک لینک به ما اعلام شود.
هزینه سرویس بک لینک پس از پرداخت برگشت داده نمی شود. بدیهی است در صورت توافق جهت کنسل شدن سرویس هزینه بطور کامل برگشت داده نمی شود و تشخیص مبلغ عودت با گوگل سئو است.
گوگل سئو تنها مسئول درج لینک شما در سایت های سرویس خریداری شده می باشد و هیچگونه تضمینی جهت افزایش ١٠٠ درصدی پیج رنک سایت ها نمی نماید(بجز افزایش رتبه در نتایج گوگل که تضمینی است)
گوگل سئو هیچ گونه مسئولیتی در قبال افزایش یا کاهش پیج رنک سایت های سرویس بک لینک و یا سایت مشتری در طی زمان ندارد.
خریدار موظف است عنوان لینک را بلافاصله پس از خرید در یک تیکت اعلام نماید در غیر اینصورت عنوان لینک از سوی گوگل سئو انتخاب شده و در سایت ها درج شده و درصورت تمایل جهت تغییر بک لینک در هر سری مبلغ 10000 تومان هزینه تغییر دریافت خواهد شد.
خریدار حداکثر طی 5 روز پس از تایید سفارش می بایست نسبت به جستجوی لینک های خود در سایت هایی که سفارش داده است اقدام کند و از قلم افتادن احتمالی را گوش زد کند و گوگل سئو مسئولیتی در این باره ندارد. مدت زمان ثبت لینک ها حدود 3 روز است.
گوگل سئو نسبت به مشکلات احتمالی اعم از قطعی سرور ، فیلتر شدن و ... در سایت ها و سرویس های وبلاگ نویسی مسئولیتی ندارد.
گوگل سئو مختار است در شرایط اقتصادی و زمانی مختلف تعرفه خدمات خود را تغییر دهد.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید