کسب و کار نوپا
کسب و کار نوپا کسب و کار نوپا در راستای تحقق اهداف دولت و افق چشم اندازی که ترسیم شده است و همچنین با توجه به رشد فزاینده مهارتهای فردی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و بخصوص وب و تجارت الکترونیک، شرکت گرین وب با در نظر داشتن مسئولیت اجتماعی خود و همچنین کمک به رشد اقتصادی جامعه اقدام به فراهم آوردن تسهیلات و شرایط و ارائه خدمات برای کسب و کارهای نوپا کرده است که در این حوزه می توان به موضوعات زیر اشاره نمود.

مدل های کسب و کار

مشاوره در مورد ارزشهای کسب و کار و نحوه تعامل با مشتریان و چگونگی درآمدزایی از یک استارتاپ و همچنین نحوه اجرای یک مدل کسب و کار و همچنین در مورد مدلهای کسب و کار زودبازده و ارزان قیمت از خدمات گرین وب است.
 
تولید و عرضه محصولات و خدمات

کسب و کارهای نوپا در اکثر اوقات ایده هایی دارند که اجرای آنها با چالشها و مسائلی روبرو است که به آسانی قابل انجام نیستند و یا به تیم متخصصی نیاز دارد که کسب و کار نوپا (استارتاپ) را تا حدی جلو رانده و در اجرای پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری یاری کند. ما پروژه های مختلفی را در این حوزه به اتمام رسانده ایم و آماده پذیرش پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری استارتاپی هستیم.
 
بازاریابی محصولات و خدمات

استارتاپ ها پس از تولید محصول و یا ارائه خدماتشان نیاز به معرفی به جامعه مخاطبین خود دارند و بازاریابی محصولات و خدمات در اکوسیستم فناوری اطلاعات کاری است که نیاز به تخصص و ابزارهای نوین دارد. شرکت گرین وب با دارا بودن متخصصین بازاریابی و تجارت محتوا و همچنین ابزارهای قوی بازاریابی آنلاین می تواند محصول و خدمت استارتاپ ها را به بهترین شکل ممکن به جامعه مخاطبین معرفی کند.
مشاوره برای ایده
 
گاهی چندین ایده در ذهن صاحبان کسب و کار است اما انتخاب بین آنها کاری سخت می نماید. در این حالت یک مشاور خوب و قابل اعتماد می تواند با بررسی روندهای بازار و نیز مدلهای کسب و کار و با بکارگیری ابزارهای

جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید