مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
08/22 1397
 نرم‌افزارهای برتر خدمات ارزش افزوده معرفی شدند با پایان یافتن استارتاپ نرم‌افزاری علاوه بر آنکه ۳ ایده برتر معرفی شدند، ۱۰ ایده منتخب نیز به سرمایه‌گذاران معرفی شدند.
به گزارش ایسنا، رویداد استارتاپی نرم‌افزار  اولین رویدادی است که به عنوان تجمیع کننده‌های همراه اول در حوزه خدمات ارزش‌افزوده برگزار شد. بر این اساس در مرحله اول داوری بیش از ۱۰۰ ایده ارسال شد که از این تعداد ۱۵ ایده برگزیده شدند.
در مرحله دوم داوری نیز ۵ ایده انتخاب شدند و این ۵ ایده در اختتامیه توانستند محصول خود را ارائه کنند و بعد از نظرسنجی در نهایت ۳ ایده برتر انتخاب شدند و جوایزی به آنها اهدا شد.
در رویداد استارتاپی نرم‌افزار صاحبان ایده‌های برتر از ایده‌های خود در حضور داوران و صاحب‌نظران دفاع کردند و پس داوری، نرم‌افزارهای برتر معرفی شدند.
اپلیکیشن‌های "گالری در گوشی"، "آرزو" و " آچار همه‌کاره" به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند. جوایز این رویداد نیز در پکیج خدماتی ۲۰، ۱۰ و ۵ میلیون تومانی به این برندگان اهدا شد.
در این رویداد استارتاپی که بیش از ۱۰۰ ایده از سراسر کشور برای ساخت اپلیکیشن به رقابت پرداختند، با حضور معاون سرمایه‌گذاری معاونت ریاست‌جمهوری و چند تن از مدیران و شخصیت‌های حوزه استارتاپی ۵ ایده برتر برای ساخت اپلیکیشن معرفی شدند.
علاوه بر ۵ ایده برتر، ۱۰ ایده منتخب نیز در حاشیه برنامه معرفی و برای سرمایه‌گذاران معرفی شدند.
دکتر علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در این مراسم با تاکید بر اینکه بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی در اقتصاد کشور به این نتیجه رسیده‌اند که روش‌های سنتی دیگر پاسخگوی نیازهای آنها نیست، اظهار کرد: باید با شتاب دهنده‌ها به سمت اقتصاد پویا رفت، از این رو سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و شرکت‌های مختلف در حوزه‌های مختلف تخصصی به این نتیجه رسیده‌اند که حرکت جوانان و پویایی آنها در امر استارتاپ‌ها اهمیت بالایی دارند.منبع :
لینک :
کد مطلب: 8838
تاریخ و زمان انتشار: 22 آبان 1397, 17:51
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8838
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • تشکیل نیروی فضایی ایلات متحده آمریکا
 • 30 شعار تبلیغاتی برتر در دنیای تبلیغات
 • درخشش استارتاپ ها در الکامپ بیست و پنجم
 • استارتاپ ها، کلید قفل اشتغالزایی و رونق بخش تولید
 • همه باید آزادانه از فضای مجازی استفاده کنند
 • برای اکوسیستم نیروی ستادی تربیت می‌کنیم
 • رشد منفی اقتصاد ایران جیب چه کسانی را پر می‎کند؟
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  نرم‌افزارهای برتر خدمات ارزش افزوده معرفی شدند
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها