مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
03/25 1399
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم
برخورد با متخلفان اقتصادی در قم رسانه ای شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: برخوردهای بازدارنده با متخلفان اقتصادی در استان باید به موقع صورت بگیرد و این برخوردها رسانه ای شود.

خبرگزاری برنا از قم:مهرداد غضنفری در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات کرامت استانداری با اشاره به وضعیت نهاده‌های دامی در استان قم اظهار کرد: باید سهمیه استان در زمینه نهاده‌های مورد نیاز دامداران قم به میزان کافی تامین شود، به خصوص در این زمینه باید از شرکت‌های واردکننده پیگیری صورت بگیرد.

وی ادامه داد: ایجاد مشکل در زمینه نهاده‌های دامی بر روی قیمت گوشت و مرغ تاثیر منفی می‌گذارد و در این زمینه نگرانی در استان قم داریم و باید برای عدم ایجاد مشکل در این زمینه برنامه ریزی لازم صورت بگیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم افزود: نرخ تورم استان به دلیل افزایش قیمت کالاها تحت تاثیر قرار گرفته است و باید با افزایش نظارت‌ها تلاش کنیم که قیمت کالاها در قم افزایش نیابد. در سال گذشته استان قم دومین استان مطلوب در زمینه نرخ تورم در کشور بود و نباید این جایگاه خدشه دار شود.

غضنفری با اشاره به اظهار کرد: از قیمت کالاهایی که قیمت مصوب دارند، تخطی نباید شود و در صورت تخلف باید برخورد صورت بگیرد، اگر اعتراضی در این زمینه وجود دارد، باید با ارائه ادله در سطح ملی پیگیری شود.
وی ادامه داد: قرار گرفتن رسته‌های کشاورزی در رسته‌های آسیب دیده از کرونا با تلاش مدیریت استان قم بود، برخی از این رسته‌ها آسیب زیادی را به دلیل شیوع کرونا در استان دیدند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم افزود: همه دستگاه‌ها مکلف به تمکین از مصوبات کارگروه تنظیم بازار هستند، دبیرخانه این کارگروه باید در صورت عدم اجرای مصوبه ای به دستگاه متخلف اخطار بدهد.

غضنفری تامین کالاهای اساسی برای مردم استان قم را ضروری دانست و تصریح کرد: اگر این کالاها به موقع تامین نشود، بر روی قیمت مصرف کننده تاثیر می‌گذارد، هر گونه کمبود کالاهای اساسی در بازار تاثیر منفی به دنبال خواهد داشت، البته تامین کالاهای اساسی در استان قم با وجود مشکلات اقتصادی تاکنون به خوبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان قم آماده برخورد با متخلفان اقتصادی است و در این زمینه پیشگام است، برخوردهای بازدارنده با متخلفان اقتصادی در استان باید به موقع صورت بگیرد و این برخوردها رسانه ای شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم خاطرنشان کرد: کارگروه تنظیم بازار استان اختیاری در زمینه افزایش قیمت کالاهای دارای قیمت مصوب در سطح ملی ندارد، تغییر این قیمت‌ها باید در سطح ملی پیگیری شود، اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قم در زمینه تعیین قیمت برای کالاهایی است که قیمت مصوب در سطح ملی ندارند.
منبع : خبرگزاری برنا از قم
لینک :
کد مطلب: 9831
تاریخ و زمان انتشار: 25 خرداد 1399, 11:01
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9831
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • دکتر بدرالزمان قریب گرکانی در سن ۹۱سالگی از دنیا رفت
 • مقالات برتر کارآفرینی کوتاه
 • کرونا مهمان ناخوانده جهان
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • اثاثیه از بین رفته مردم، با حضور فعال بخش تولید باید تامین شود
 • هدف از ادغام بانک ها تحول نظام بانکی است
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  برخورد با متخلفان اقتصادی در قم رسانه ای شود
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها