نشست مشترک دفتر حمایت از مالکیت صنعتی با موسسه فدرال مالکیت فکری سوئیس
نشست مشترک دفتر حمایت از مالکیت صنعتی با موسسه فدرال مالکیت فکری سوئیس نشست مشترک دفتر حمایت از مالکیت صنعتی با نمایندگان موسسه فدرال مالکیت فکری سوئیس

با هدف به اشتراک گذاری تجارت دو طرف و به منظور توانمند سازی افراد در حوزه مالکیت

به گزارش دیپروتد : دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، در این دیدار سید مهدی میرصالحی، مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، با بیان اینکه در سال 2018 ایران با ثبت 19 نشان جغرافیایی در سازمان جهانی مالکیت فکری(WIPO) رتبه اول ثبت در زمینه نشانه ­های جغرافیایی در دنیا را به خود اختصاص داده است گفت: این دفتر تصویب نامه­ای در دولت پیگیری می­کند که امکان درج اطلاعات بر روی محصولات صادراتی فراهم گردد تا از بروز تقلب در بازار­های جهانی در زمینه محصولات مشهور ایرانی نظیر پسته، خرما و ... جلوگیره به عمل آید.

میرصالحی در ادامه با بیان ضرورت­های تجاری سازی اختراعات و طرح­های صنعتی تمایل خود را در زمینه بهره برداری از تجربیات کشور سوییس در حوزه های مختلف مالکیت صنعتی در قالب انتقال دانش و تجربیات، برگزاری همایش­ ها و دوره ­های آموزش برای جامعه­ی هدف اعلام نمود.

در این دیدار "فرانک خوژه" نماینده مؤسسه فدرال مالکیت فکری سوییس نیز علاقمندی خود را جهت انتقال دانش و تجربیات این مؤسسه در زمینه مالکیت فکری به کشورمان اعلام نمود.

در پایان این نشست نماینده مؤسسه فدرال مالکیت فکری سوییس ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و آشنایی با اقدامات صورت گرفته در زمینه مالکیت فکری، تمایل خود را در خصوص همکاری مستمر با دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، اعلام کرد و در نهایت توافق گردید تا تفاهم نامه ه­ای در جهت انتقال تجربیات، تسهیل تجارت و کسب و کار بین طرفین منعقد گردد.

جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید