مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
08/22 1397
هاجر چنارانی نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامینماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: نیازمند ایجاد فراکسیون پارک‌های علم و فناوری و استارتاپ ها در مجلس شورای اسلامی هستیم.

 هاجر چنارانی بعدازظهر دوشنبه در حاشیه نشست با مسئولان پارک علم و فناوری نیشابور درجمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشحالیم طی سال های گذشته در صنایع دفاعی کشور خصوصا صنایع موشکی توفیقات زیادی داشته ایم.

وی افزود: اگر رشد قابل توجهی در صنعت خودرو می داشتیم قطعا وضعیت بازار خودرو اینگونه نبود و باید گفت صنعت خودروی ایران متاسفانه هر روز کندتر از قبل شده و  خودروهای داخلی تکنولوژی های روز دنیا را ندارند.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: تلاش های زیادی درراستای تولید خودرو ملی انجام دادیم اما با شروع تحریم ها ، تمام پارکینگ ها پر از خودرو های غیرملی شد و متاسفانه امروز باعث شرمندگی است که برخی خودروها به دلیل نبود قطعات کوچک در پارکینگ ها انبار شده اند و این نشان دهنده عدم خودکفایی است.

وی بیان کرد: باید دغدغه اصلی کشور به سمت شرکت های دانش بنیان حرکت کند تا بتوانیم برای انسان هایی که فکر مبتکر و ایده های خلاق دارند فضایی را فراهم آوریم تا خودشان را پیدا کنند و سپس وارد شهرک های صنعتی کشور شوند.

چنارانی گفت:جوانان ایرانی ایده های بسیار خلاقی دارند که می توان از این قابلیت و ظرفیت ها در راستای رسیدن به خودکفایی  کشور استفاده کرد.باید به جوانان مبتکر که ایده های خلاقی دارند مجال داده شود تا بتوانند ایده هایشان راعملی کنند.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران در فضای رقابتی نیازمند بازار فروش جدی بوده و جوانان می توانند در این عرصه کمک فراوانی کنند.

وی گفت: نیازمند وجود فراکسیون پارک های علم وفناوری و استارتاپ ها در مجلس شورای اسلامی هستیم تا به صورت تخصصی و ویژه در این حوزه کارکرده و مشکلات  را بررسی کند
منبع : mehrnews.com
لینک :
کد مطلب: 8850
تاریخ و زمان انتشار: 22 آبان 1397, 19:30
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8850
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • استارتاپ ها، کلید قفل اشتغالزایی و رونق بخش تولید
 • مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های IT متفاوت‌تر و پیچیده‌تر از تمام کسب و کارهاست
 • هدف‌گذاری ۲۰ میلیارد دلاری برای صنایع خلاق
 • همه باید آزادانه از فضای مجازی استفاده کنند
 • ماهیت واقعی افراد در فضای مجازی مشخص می شود
 • مصاحبه با مدیرعامل و بنیان‌گذار استارتاپ Moz
 • پخش آنلاین و زنده مراسم های عزاداری محرم در سراسر کشور
 • نگرانی کاربران از هزینه تعمیر و تامین قطعات
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  نیازمند فراکسیون استارتاپ ها در مجلس هستیم
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها