⁣⁣در کار تیمی صادق بودن مهم‌تر از مهربان ‌بودن است
دیپروتد ⁣⁣در کار تیمی صادق بودن مهم‌تر از مهربان ‌بودن است 
⁣گاهی کارکنان همرنگی با جماعت را با کار تیمی اشتباه می‌گیرند و تصور می‌کنند اگر بحث‌وجدل نداشته باشند پویایی تیم سالم و پربازده خواهد بود. این اشتباه است. وقتی از مواجهه با مسایل دشوار دوری می‌کنید مهارت‌های خود مدیریتی خود و دیگران را محدود می‌کنید. درنتیجه پویایی‌های تیم تغییر می‌کند. درنتیجه کینه، حسادت، عدم اطمینان و تنفر شکل‌گرفته و روی‌هم انباشته می‌شود و مانع از دستیابی تیم به پتانسیل بهینه‌ی خود می‌گردد.
زمانی که بین اعضای تیم اعتماد کافی نباشد، آن‌ها از اختلاف دوری می‌کنند. این عدم اعتماد ناشی از یکی از این دو ترس، یا هردوی آن‌هاست. یکی ترس از واکنش طرف مقابل به اختلاف و دیگری ترس از تفکر و برداشت طرف مقابل به هنگام اختلاف و بعدازآن. برای شکوفایی کار تیمی، افراد به هنگام بیان نظرات و نگرانی‌های خود، نباید از مواخذه شدن بترسند.
0
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید