فراخوان ثبت نام متقاضیان تامین مالی جمعی منتشر شد
فراخوان ثبت نام متقاضیان تامین مالی جمعی منتشر شد شرکت فرابورس ایران فراخوان ثبت نام متقاضیان تامین مالی جمعی را منتشر کرد.

در خصوص فعالیت سکوها تامین مالی جمعی، مطابق تفاهم نامه بین وزارت اقتصاد و امور دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دستورالعم تامین مالی جمعی در شورای عالی بورس و اوراق بهادار مصوب و در کارگروه ارزیابی برای پیش برد امور تشکیل شد.

در این راستا جلسایت ارزیابی در خصوص موضوعاتی نظیر حداقل الزامات قرارداد بین ارکان، نحوه ارائه گزارشات، کارمزد خدمات، نحوه ارزیابی طرح ها، چارچوب فرایندها و نحوه رسیدگی به درخواست ها، اعتبار سنجی متقاضیان اخذ مجوز فعالیت و نحوه مشارکت تامین کنندگان برگزار گردید و مصوباتی را از قبیل موارد ذیل در پی داشت.

    حداقل الزامات مدل کسب و کار عامل
    نحوه ارائه گزارشات دوره ای توسط متقاضی
    حداقل سرمایه ثبتی متقاضیان عاملیت تامین مالی جمعی باید ۵۰۰ میلیون ریال باشد

در حال حاضر، مطابق ابلاغیه شماره ۱۲۰۲۰۱۲۲ مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۱ سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط نهادهای مالی مجاز به فعالیت در زمینه تامین مالی جمعی، نهادهای مالی می توانند درخواست های خود را برای بررسی احراز شرایط و تغییر اساسنامه برای اجرای فعالیت در این حوزه به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه نمایند.

جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید