مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
04/3 1398
پارک علم و فناوری کاشان افتتاح می شود پارک علم و فناوری کاشان امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری طی بازدید از شرکت‌های فناور پردیس غیاث‌الدین جمشید کاشانی افتتاح می‌شود.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با افتتاح و آغاز فعالیت پارک علم و فناوری کاشان، ۳۰ هکتار زمین حدفاصل دانشگاه و شهرک صنعتی راوند به صورت اجاره دراز مدت در اختیار این پارک قرار می‌گیرد تا زمینه تبلور ایده‌های خلاق و نوآور این شهرستان و تبدیل آن به محصول یا خدمت تجاری باشد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در نخستین بخش از این سفر یک روزه، از خط تولید شرکت صنعت اندیشه‌مدار بازدید می‌کند. فعالان فناور این شرکت که تولیدات دانش‌بنیان را در زمینه یونیت، رله‌های حفاظتی و کنترلی ارائه کرده است، آخرین دستاوردها و نیازهایشان را با معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در میان خواهند گذاشت.

ستاری با حضور در دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مرکز رشد واحدهای فناور سلامت بازدید می‌کند و با متخصصان و فعالان این حوزه دیدار خواهد داشت تا با بررسی پیشنهادات ارائه شده، گام‌های بلند و جدی برای تحقق ایده‌های آن‌ها بردارد.


همچنین با حضور رئیس بنیاد ملی نخبگان، مرکز رشد شهید رجایی دانشگاه کاشان افتتاح خواهد شد. ستاری سپس از واحدهای فناور مستقر در این مرکز رشد بازدید می‌کند، در بخش دیگر این سفر یک روزه، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و آیت‌الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

بازدید از شرکت ریسندگی، بافندگی و فرش برای شناخت فرصت‌های بومی‌سازی فناوری حوزه ماشین‌سازی در صنعت فرش ماشینی و سپس حضور در نشست شورای اداری و اقتصاد مقاومتی استان، پایان بخش سفر یک‌روزه معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری به استان کاشان است.

منبع :
لینک :
کد مطلب: 9565
تاریخ و زمان انتشار: 3 تیر 1398, 11:28
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9565
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • زیست‌بوم دانش‌بنیان پتروشیمی را به صنعتی پویا بدل کرده است
 • بازار بی‌رونق هتلداری در کلاردشت با وجود حضور میلیونی گردشگران
 • دکتر بدرالزمان قریب گرکانی در سن ۹۱سالگی از دنیا رفت
 • حمایت از حضور استارتاپ‌ها در تلویزیون توسط توسکا
 • زیست‌بوم دانش‌بنیان در مسیر پیمودن دومین گام انقلاب است
 • جمشید مشایخی درگذشت
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  پارک علم و فناوری کاشان افتتاح می شود
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها