هواوی 5G روسیه را توسعه می دهد
هواوی 5G روسیه را توسعه می دهد شرکت هواوی چین در قالب قراردادی، مسئولیت توسعه شبکه 5G (نسل پنجم ارتباطی) روسیه را پذیرفت. این موضوع در شرایطی مطرح می‌شود که شرکت هواوی از ماه‌ها پیش از سوی رئیس جمهوری ایالات متحده به عنوان تهدیدی برای امنیت داخلی امریکا شناخته شده و فعالیت‌های این شرکت در امریکا به صفر رسیده است.

شی جین پینگ، رئیس جمهوری چین در سفر خود به روسیه قراردادهایی برای همکاری دوجانبه با روسیه امضا کرده است که یکی از مهم‌ترین قراردادها را می‌توان تلاش برای توسعه شبکه 5G در روسیه دانست.
شرکت هواوی نیز به سرعت و پس از جلسه بین شی جین پینگ، ولادیمیر پوتین اعلام کرد که از هرگونه توافق در منطقه به سبب «اهمیت استراتژیک» استقبال می‌کند. براساس این قرارداد مهم، شرکت هواوی چین با شرکت مخابراتی روسی MTS  همکاری می‌کنند تا در سال آینده یک شبکه 5G  در روسیه ایجاد کنند. MTS نیز در  بیانیه‌ای  اعلام کرد که این قرارداد به معنای توسعه تکنولوژی‌های 5G و راه‌اندازی آزمایشی شبکه‌های نسل پنجم در سال‌های  2019 تا 2020 خواهد بود.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید