توقف به روز رسانی نسخه چهارم اندروید Q بتا تا اطلاع ثانوی
توقف به روز رسانی نسخه چهارم اندروید Q بتا تا اطلاع ثانوی 
توقف به روز رسانی نسخه چهارم اندروید Q بتا تا اطلاع ثانوی
شرکت گوگل به روزرسانی نسخه چهارم اندروید Qبتا را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد. علت اصلی این اقدام حل مشکلاتی است که در حال حاضر برای اندروید Q نسخه بتا رخ داده است.

این موضوع به این دلیل رخ داده که بسیاری از کاربران اندرویدی نسبت به ضعف نسخه فعلی اندروید اعلام نارضایتی کرده اند و با مشکلاتی متعدد در خصوص این نسخه رو به رو شده اند.
در  تاریخ 5 ژوئن، گوگل چهارمین نسخه اندروید Q بتا را معرفی کرد. بسیاری از کاربران مشتاق بررسی این نسخه بودند و به سرعت این نسخه را روی گوشی های خود نصب کردند اما پس از روزهای اول، به مرور نرخ شکایات از این نسخه افزایش پیدا کرد. برای مثال بسیاری از افراد متوجه شدند که نم یتوانند نسخه جدید را نصب کنند، این کار حتی به صورت دستی نیز امکان پذیر نبود و افراد قادر به دریافت نسخه ای بالا تر از نسخه سوم نبودند.
گوگل این گزارشات را شنیده و در حال حاضر از نصب نسخه چهارم اندروید Q پیشگیری کرده است. این شرکت اعلام کرده این کار به شکل موقت انجام می شود و به زودی نسخه های جدید اندروید Q ارائه خواهد شد
در حال حاضر زمان به روزرسانی نسخه جدید اندروید 4 بتا نامشخص است اما گوگل وعده داده که اجازه نمی دهد این موضوع بیش از حد طول بکشد.

/انتخاب
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید