مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
02/26 1398
نخستین استارت آپ نمک کشور در آران و بیدگل برگزار می شود  معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری نخستین استارت آپ نمک کشور در شهرستان آران و بیدگل تا پایان سال جاری خبر داد.
مهدخت بروجردی علوی، عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع پرورش ماهیان خاویاری در کویر مرنجاب آران و بیدگل به ایرنا گفت: این شهرستان به دلیل همجواری با بزرگترین دریاچه نمک ایران، ظرفیت بسیار بالایی در راه اندازی استارت آپ های نمک (کسب و کارهای نوپا و نوآور) دارد که این مهم مورد توجه مدیران اجرایی کشور قرار گرفته است.
وی افزود: با راه اندازی این استارت آپ در شهرستان آران و بیدگل فرصتی ایجاد می شود تا افراد علاقه مند ایده های خود را در این زمینه ارایه کنند و به دنبال آن ایده ها داوری خواهد شد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی بیان کرد: به دنبال انتخاب ایده های برتر، سرمایه گذاران ایده ها را خریداری کرده و با تولید انبوه و صادرات محصول به تولید ملی و اقتصاد پایدار کشور و منطقه آران و بیدگل می توانند کمک کنند.
وی کسب و کارهای مرتبط را نمک درمانی، ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی، تولید انواع نمک و صادرات و دهها کسب و کار دیگر برشمرد.
بروجردی علوی با اشاره به انجام هماهنگی های لازم در این زمینه با فرماندار آران و بیدگل عنوان کرد: قول همکاری در این زمینه داده شده و امید می رود با اجرای این طرح و عملیاتی شدن ایده های مرتبط، شاهد پیشرفت بیش از پیش این منطقه نیز باشیم.
دریاچه نمک با وسعت 2 هزار و 400 کیلومتر مربع، به عنوان بزرگترین دریاچه نمک کشور در بین سه استان اصفهان، قم و سمنان قرار گرفته و یکی از جاذبه های طبیعی بی مانند در جوار کویر مرنجاب آران و بیدگل می باشد که از رسوبات نمک پوشیده شده و ژرفای آن بین پنج تا 54 متر متغیر است.
هر بارش و تبخیر آب در این دریاچه منجر به شکل گیری نمک های موجود در کرت بندی های زیبایی به شکل پلی گن می شود که حتی به تماشا نشستن آن نیز برای علاقه مندان چنین طبیعت بکری خالی از لطف نیست.
منبع :
لینک :
کد مطلب: 9548
تاریخ و زمان انتشار: 26 اردیبهشت 1398, 02:51
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9548
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • دکتر بدرالزمان قریب گرکانی در سن ۹۱سالگی از دنیا رفت
 • اقتصاد فرانسه تا دو سال دیگر سرپا نخواهد شد!
 • بازار بی‌رونق هتلداری در کلاردشت با وجود حضور میلیونی گردشگران
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • حمایت از حضور استارتاپ‌ها در تلویزیون توسط توسکا
 • استارتاپ ها، کلید قفل اشتغالزایی و رونق بخش تولید
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • برندگان جشنواره وب و موبایل
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  نخستین استارت آپ نمک کشور در آران و بیدگل برگزار می شود
  دسته بندی: اخبار || تگ های مطلب :
  نظرات: 0 1398/02/26
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها