شرکت های سامسونگ و ال جی از ایران نمی روند
شرکت های سامسونگ و ال جی از ایران نمی روند  مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی تاکید کرد

شرکت های سامسونگ و ال جی از ایران نمی روند/ قطعات و مواد اولیه جدید در راه ایران

مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی با تاکید بر اینکه شرکت های سامسونگ و ال جی از ایران نمی روند، گفت: هم اکنون قطعات و مواد اولیه یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی این شرکت ها بارگیری شده است.

عباس هاشمی در گفت و گو با خبرنگار شاتا، با اعلام این خبر گفت: خطوط تولید شرکت های سامسونگ و ال جی هم اکنون فعال است و این دو شرکت برای خروج از ایران برنامه ای ندارند.

وی با بیان اینکه تولید محصولات سامسونگ و ال جی در ایران ادامه دارد، افزود: معمولا ماه فروردین و گاهاً تا نیمه اردیبهشت برنامه های آموزش ، تعمیر و نگهداری خطوط در کارخانه های صنعتی انجام می شود .در حال حاضر تولید ادامه دارد و طبق روال همیشگی قطعات و مواد اولیه جدید در راه ایران است.
مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی با اشاره به اینکه شرکت های سامسونگ و ال جی در ایران خط تولید دارند، تصریح کرد: در آغاز ورود این شرکت ها به ایران، توسط سرمایه گذار ایرانی برای آن ها خط تولید ایجاد شد. مواد اولیه وارد شده و محصولات این شرکت ها طبق استاندارد جهانی در ایران تولید می شوند.
وی تاکید‌کرد : طبق جلساتی که با مدیران ارشد شرکت های سامسونگ و ال جی داشتیم، دو طرف در خصوص شرکت دادن ساپلایرهای ایرانی که برای رشد صنعت کشور بسیار مفید است، به نتایج مثبتی دست پیدا کردند.

جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید