مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
01/18 1398
افزایش 400 تنی سهمیه گوشت و مرغ در مناطق سیل زده خوزستان
به گزارش دیپروتد به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید شریف حسینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اولویت ما حمایت از تولیدکنندگان است، گفت: جلسه کارگروه و کمیته بحران حدود 6 روز پیش برای کمک بیشتر به آسیب دیدگان از سیل در استان خوزستان فعال شد. حسینی که به نمایندگی از وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مناطق...

سید شریف حسینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اولویت ما حمایت از تولیدکنندگان است، گفت: جلسه کارگروه و کمیته بحران حدود 6 روز پیش برای کمک بیشتر به آسیب دیدگان از سیل در استان خوزستان فعال شد.

حسینی که به نمایندگی از وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مناطق سیل زده استان خوزستان است، گفت: با توجه به ماموریتی که این وزارتخانه در سه مقطع قبل از سیل، زمان سیل و بعد از سیل دارد و با توجه به سال رونق تولید که رهبری به آن تاکید داشتند، اولویت اصلی ما حمایت از تولید کنندگان است که علاوه بر اینکه آن ها در سیل دچار مشکل و کاهش تولید نشوند، شرایطی را ایجاد کنیم که رونق اقتصادی هم نمود داشته باشد.

وی افزود: در این بازدید شهرک های صنعتی را بررسی کردیم که با توجه به اقداماتی که پرسنل ما در استان خوزستان انجام دادند، هیچ یک از شهرک های صنعتی دچار مشکل نشده اند. امروز از شهرک صنعتی چوئبده اهواز بازدید کردیم که تولید انجام می شد.

به گزارش شاتا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه تنظیم بازار در چنین شرایطی نباید از دید ما خارج باشد، عنوان کرد: در شرایط موجود بازار باید ثبات خودش را حفظ کند. در استان خوزستان شاهد هستیم که بازار دچار هیچ گونه نوسانی نشده است و کالاها به وفور در دسترس است.

حسینی کمک به مردم سیل زده را از دیگر اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و گفت: طبیعی است در کنار اولویت اصلی باید کمک هایی به مردم سیل زده داشته باشیم که با موافقت وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت تاکنون 250 هزار کیسه برای پر کردن و ایجاد سیل بند به مردم استان خوزستان تحویل شده است. حدود 200 تن سهمیه مازاد گوشت و 200 تن مرغ به غیر از سهمیه دولتی به مناطق سیل زده استان خوزستان اضافه شده است. همچنین گوشت مورد نیاز آشپزخانه هایی که برای سیل زدگان غذا تهیه می کنند تامین شده است.

وی از تشکیل جلسه کارگروه و کمیته بحران در استان خوزستان خبر داد و افزود: این کارگروه حدود 6 روز پیش برای کمک بیشتر به آسیب دیدگان از سیل در استان خوزستان فعال شد. در تهران هم با دستور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت ستاد بحرانی تشکیل شده است که متشکل از معاونین و مسئولین مربوطه است.

این ستاد تصمیماتی که در استان ها گرفته می شود را پشتیبانی کرده و کمک ها برای استان ها ارسال می شود. امیدوارم در روزهای آتی شاهد از بین رفتن خسارت های این حادثه باشیم و مردم این استان ها به زندگی عادی بازگردند.

انتهای پیام/
منبع :
لینک :
کد مطلب: 9406
تاریخ و زمان انتشار: 18 فروردین 1398, 14:10
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9406
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • گسترش چترحمایتی نسبت به خانواده‌های نیازمند ضروری است
 • اثاثیه از بین رفته مردم، با حضور فعال بخش تولید باید تامین شود
 • خدمات به مناطق سیل زده تا عادی شدن شرایط زندگی مردم ادامه دارد
 • اقلام اساسی مردم سیل زده تامین می شود
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور
 • دانشگاه‌های مورد تایید گروه متوسط و ضعیف
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  افزایش 400 تنی سهمیه گوشت و مرغ در مناطق سیل زده خوزستان
  دسته بندی: اخبار || تگ های مطلب :
  نظرات: 0 1398/01/18

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
   
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها