شابک پولی نمی‌شود
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران اعلام کرد: ناشران سراسر کشور نگران نباشند، وجهی بابت شابک از ناشران دریافت نخواهد شد.

ایسنا : به نقل از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، پس از منتشر شدن خبری مبنی بر این که از خرداد ماه سال جاری وجهی بابت شابک کتاب از سوی خانه کتاب دریافت می‌شود، هومان حسن‌پور - رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران طی گفت‌وگوی تلفنی با نیکنام حسینی‌پور، مدیر عامل خانه کتاب ضمن انعکاس نگرانی ناشران و کتابفروشان درباره این خبر، گلایه اتحادیه ناشران و کتابفروشان از این تصمیم را ابراز کرد.

بر اساس این خبر، به گفته نیکنام حسینی‌پور قرار نیست وجهی بابت شابک از ناشران دریافت شود و متن منتشر شده در یکی از خبرگزاری‌ها مربوط به ایده‌ای بوده که در هیئت امنای خانه کتاب رأی نیاورده است.
او همچنین بیان کرده است: در اولین فرصت مصاحبه‌ای روشنگرانه در این زمینه خواهد داشت و ماجرای مطرح شده را تشریح خواهد کرد.

انتهای پیام خبرنگار ندا ولی‌پور
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید