مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

11/14 1397
محدودسازی نمایش پست ها در اینستاگرامکاربران اینستاگرام گلایه می کنند که این سامانه عکس هایشان را تنها به هفت درصد از دنبال کنندگان نمایش می دهد. اکنون اینستاگرام تصمیم گرفته است به این مساله پاسخ دهد.
به گزارش دیپروتد از رایورز به نقل از engadget، اینستاگرام در هفته گذشته بیانیه ای صادر کرد و مدعی شد: «اینستاگرام به تازگی هیچ تغییری در الگوریتم خود صورت نداده و هرگز پست های کاربران را پنهان نمی کند.
اگر به اندازه کافی به قسمت های پایینی صفحات بروید، عکس همه دوستان تان اینستاگرامی تان را خواهید دید. این امکان وجود دارد که اگر مدتی با برخی از دوستان تان تعامل نداشته اید و افراد زیادی را هم دنبال می کنید، در اینصورت پست های آنها به چشم شما نیامده باشند.»

اینستاگرام توضیح می دهد که سطح تعامل، مشخص کننده ترتیب پست هایی است که می بینید. اما نظر کاربران در این خصوص نشان می دهد که این اصلا رویکرد مناسبی نیست.

در واقع کاربران خواهان آن هستند که اینستاگرام همچون قبل، پست ها را به ترتیب زمانی نشان بدهد.
مطابق این گزارش، گفته می شود اینستاگرام دنباله روی الگوی مادرشرکت خود یعنی فیس بوک است و بنابراین شاید تعدادی از کاربران مایل باشند پست هایی را ببینند که توجه بیشتری به صاحبان آنها دارند.

بنابراین، اینستاگرام بیان می کند که عکس ها نشان داده می شوند؛ ولی در قسمت های بسیار پایین قرار می گیرند به طوری که بیشتر مردم هرگز آنها را نخواهند دید.
در واقع اینستاگرام در این مورد، دنبال کنندگان شما را مقصر می داند و نه الگوریتم خودش را. بدین ترتیب اگر اخیرا با دنبال کنندگان تان ارتباطی نداشته اید، در این صورت باید برای آنها اولویت کمتری داشته باشید.

در اینجا یک پرسش مطرح است و آن اینکه این مطلب چطور با عقل جور در می آید؟ اگر دنبال کنندگان شما هرگز پستی از شما نبینند، در اینصورت چطور ممکن است با آنها به تعامل بپردازید و در صدر فهرست پست های آنها قرار بگیرید؟
تنها راهی که باقی می ماند، این است که آنها به صفحه پروفایل شما بروند و مستقیما به پست های شما نگاه کنند و بدین ترتیب پست های شما در قسمت های بالاتر فهرست پست هایی که برایشان ارسال می شوند، قرار بگیرند.

انتظار می رود اینستاگرام در روزهای آتی به پرسش هایی که برای کاربران آن مطرح شده، پاسخ بدهد
منبع : engadget
لینک :
کد مطلب: 9280
تاریخ و زمان انتشار: 14 بهمن 1397, 15:55
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9280
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • نمی توانیم زندگی مردم را از تحولات فناوری و ارتباطی جدا کنیم
 • سلطان چک
 • آیت الله هاشمی شاهرودی دار فانی را وداع گفت
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • چالش‌ جدید فیس‌بوک
 • 7 استارتاپ که در سال 2017 با سرمایه کلان از بین رفتند
 • اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶
 • بزرگ‌ترین هک‌های تاریخ آی‌فون
 • محدودسازی نمایش پست ها در اینستاگرام

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
   
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت