کسب رتبه دوم کشوری توسط دانشگاه کاشان
رئیس دانشگاه کاشان گفت: در جدیدترین رتبه‌بندی گرین متریک 2018 دانشگاه کاشان برای دومین سال پیاپی رتبه دوم کشور را کسب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، دکتر عباس زراعت افزود: دانشگاه کاشان در این نظام رتبه‌بندی در سال ۲۰۱۷ همچنین رتبه ۱۰۷ جهانی را به دست آورد .

وی خاطر نشان کرد: این رتبه بندی باهدف ارائه چشم انداز جامع از شرایط و سیاست های مرتبط با محیط زیست وتوسعه پایدار در دانشگاه های کشورهای مختلف راه اندازی شده و از شش شاخص کلیدی "محیط زیست و زیرساخت"، "انرژی وتحقیقات اقلیمی"، "مدیریت پسماند"، "آب"، "حمل ونقل"، "آموزش" برای رتبه بندی مؤسسه ها استفاده می کند .

گرین متریک ابزاری برای جلب توجه مدیران و سیاست گذاران در محیط های دانشگاهی فراهم آورده و سالانه بیش از ده هزار مؤسسه توسط این نظام رتبه بندی ارزیابی می شود که فهرست پانصد مؤسسه برتر بر روی سایت http://greenmetric.ui.ac.id/overall-ranking-2018/ منتشر می شود .

دانشگاه کاشان در رتبه بندی جهانی این نظام نسبت به سال گذشته دو پله ارتقا داشته است .
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید