صندوق فناوری دانشگاه دربورس راه‌اندازی می‌شود
صندوق فناوری دانشگاه دربورس راه‌اندازی می‌شود رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این‌که برای حمایت از فناوری‌های دانشگاه آزاد اولین صندوق کلان غیردولتی در بورس راه‌اندازی می‌شود، گفت: به دنبال تأسیس معاونت فناوری و نوآوری و مجموعه فعالی برای به ثمر نشاندن ایده‌های پژوهشی هستیم.

محمدمهدی طهرانچی امروز در مراسم رونمایی از طرح پایش که در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد صورت گرفت، در جمع خبرنگاران با اشاره به صندوق علم و فناوری دانشگاه آزاد در بورس گفت: اولین صندوق کلان غیردولتی در بورس راه‌اندازی می‌شود و اکنون در راه تخصیص بودجه قرار دارد.

وی با بیان اینکه نتایج پژوهش‌ها باید تجاری‌سازی شوند، گفت: به کمک شتاب‌دهنده‌ها به دنبال این هستیم که پژوهش‌های نوآورانه به محصولات تجاری تبدیل شوند.

 
رئیس دانشگاه آزاد درباره آخرین وضعیت داوطلبان علوم پزشکی این دانشگاه اظهار کرد: داوطلبان علوم پزشکی این دانشگاه تعیین تکلیف شده‌اند و تنها 10 درصدی که خود نپذیرفتند، وارد رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد نشدند.

وی همچنین با بیان این که امسال ۵۰ هزار دانشجو کمتر از سال گذشته پذیرش کردیم، درباره تکمیل ظرفیت این دانشگاه خاطرنشان کرد: برای پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت منتظر هستیم تا مصوبه از سوی دفتر گسترش آموزش عالی به ما ابلاغ شود.

انتهای پیام
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید