مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
08/22 1397
  مدیر ابزارهای نوین مالی فرا بورس ایران گفت: صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه برای استارتاپ ها و شرکت‌های ابتدایی در نظر گرفته شده است.
به گزارش خبرنگار ایسنا، ندا بشیری شامگاه (یکشنبه) در نشست همکاری‌های صنعتی ایران و کره جنوبی که به منظور رشد و توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط  در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان بورس و اوراق بهادار ناظر تمام انستیتوهای مالی و بورس‌ها در کشور است. بورس اوراق بهادار تهران مختص شرکت‌ها و کمپانی‌های ساخته شده و بزرگ است.
وی افزود: ایران فرا بورس، یک سری الگوهای روشن برای تمام شرکت‌ها ازجمله استارتاپ ها و شرکت‌هایSME  را در راستای استفاده از پتانسیل‌های بازار سرمایه ایران ایجاد می‌کند.
مدیر ابزارهای نوین مالی فرا بورس ایران با بیان اینکه ISO یک سازمان بین‌المللی استاندارد گذاری برای تمام بورس‌های دنیا است، تصریح کرد: در صورت مشاهده رشد و ظهور بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی، یک شرکت بزرگ آن را لیست می‌کند. درواقع در فرا بورس، بازار SMEها را برای کاهش الزامات، پذیرش می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه برای پوشش ریسک، نمی‌گذاریم هر فردی، سهام شرکت‌های کوچک و متوسط را خریداری کند، افزود: سرمایه‌گذاران شرکت‌ها را بر روی تابلوی بورس مشاهده و انتخاب می‌کنند. درواقع در صورت کسب سود در شرکت‌ها،  تمام سهامداران از آن بهره مند می‌شوند و در صورت ضرر نیز اتفاق خاص و ضرری ایجاد خواهد شد.
بشیری ادامه داد: در بورس، صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه برای استارتاپ ها و شرکت‌های ابتدایی در نظر گرفته شده است. جعبه شنی نیز طرح دیگر بورس برای نظارت بر فعالیت بنگاه‌های اقتصادی است و برای آن‌ها قوانین لازم را تصویب می‌کند.
رئیس گروه تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری وزارت امور اقتصاد و دارایی نیز در این نشست، اظهار کرد: سازمان سرمایه‌گذاری وزارت امور اقتصاد و دارایی  کشور به نیابت از هیئت‌وزیران مجوز لازم را صادر کرده است.
مریم فرجی افزود: سازمان سرمایه‌گذاری و دارایی کشور برای  سرمایه‌گذارانی که اطلاعات پروژه خود برای معرفی به سرمایه‌گذاران خارجی در اختیار سازمان اقتصاد قرار می‌دهد، بازاریابی بین‌المللی را در کشورهایی همچون کره جنوبی انجام می‌دهد.منبع :
لینک :
کد مطلب: 8843
تاریخ و زمان انتشار: 22 آبان 1397, 18:30
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8843
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • روز خبرنگار
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • گزیده اقتصادی روزنامه‌ها
 • دکتر بدرالزمان قریب گرکانی در سن ۹۱سالگی از دنیا رفت
 • استارتاپ ها، کلید قفل اشتغالزایی و رونق بخش تولید
 • حمایت از حضور استارتاپ‌ها در تلویزیون توسط توسکا
 • زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور
 • علت اختلال در کارگزاری آگاه اعلام شد
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه برای استارتاپ ها ایجاد می‌کنیم
  دسته بندی: اخبار || تگ های مطلب :
  نظرات: 0 1397/08/22
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها